Komunikat z brakiem dostępu do folderu TEMP

(Kedziorki) #1

Witam.

Tak jak w temacie - zabroniony dostęp do zapisu w folderze temp znajdujący się w w “Documents and Settings” na koncie użytkownika którego tak naprawdę nie ma, podczas instalacji jakiegokolwiek programu. Problem występuje od jakiegoś czasu - niestety nie zauważyłem na wskutek czego.

System Windows XP Home - 32 bit… Poniżej zrzut z tego dziwnego komunikatu podczas instalacji programu.

Obrazek

(Pablo_Wawa) #2

Ale ten komunikat generuje program Universal Extractor - może odinstaluj go i zainstaluj ponownie?

Ewentualnie w c:\autoexec.bat ustaw SET TEMP=C:\WINDOWS\TEMP

(Kedziorki) #3

Zgadza sie, ale jak napisałem wyżej problem pojawia się także przy próbie instalacji innych programów (bez użycia Universal Extractor). Poza tym co naprawdę dziwne - konto, do którego według tych komunikatów jest przywiązany folder temp - nie istnieje (istniało kiedyś). W “Zmiennych środowiskowych” ścieżka do folderu temp jest ustawiona właściwie.

Dodane 24.11.2012 (So) 11:55

Chyba od tego powinienem zacząć. Przetrzepałem rejestr programem Vit Registry Fix i problem ustąpił. Genialny program. Swoją drogą to ciekawe co to było. Przepraszam za zamieszanie i wątek do zamknęcia.