Komunikat: Za mało pamięci wirtualnej - jak go wyłączyć?

Witam, mam pytanie czy da się wyłączyć Komunikat: Za mało pamięci wirtualnej tak aby nie wyskakiwał w okienku a jedynie w dymku w tray’u ?

Raczej nie da się - zwiększ więc ilość przydzielonej pamięci wirtualnej, ew. ustaw na automatyczne przydzielanie.

Zainstaluj CCleaner’a. Pousuwaj śmieci. Zrób defragmentację np Iobit Smart Defrag.

Usuń z autostartu zbędne programy. Odinstaluj częśc nieuzywanych i zbednych programów

Tyle to i ja wiem. Zadałam jedno konkretne pytanie.

Ustaw po prostu większy rozmiar pliku stronicowania. Mój Komputer -> Właściwości -> Zaawansowane Wydajność -> Zaawansowane -> Pamięc wirtualna -> Zmień -> Rozmiar niestandardowy np. 2 krotność fizycznej pamięci ram (dymek zniknie). Po drugie rzeczywiście sprawdź, czy jakieś programy nie pozostawiały w tle swoich usług, które mogą zabierać ram i ładować się już w autostarcie np. java update. W łatwy sposób sprawdzisz to CCleanerem.

Jak wszystko wiesz to po co się pytasz? =P~

Eh, chodzi mi tylko o to czy da się ten komunikat wyłączyć. Nie napisałam że wyskakuje mi on co chwile i muszę czyścić syf z kompa. Ale dobre, pewno się nie da. EOT

Pozdrawiam.

Napisano Ci raczej wyraźnie jak go wyłączyć - usuwając przyczynę. Innej metody raczej nie ma, przynajmniej nie przewiduje tego OS (może jest jakaś zewnętrzna aplikacja, ale o takiej ja nie słyszałem).