Komunikator Tlen

Witam.

Mam pytanie:) zainstalowałam sobie dzis komunikator “tlen” a mam jeszce gg. no i jak instalowałam to pytano mnie czy chce importować nr z gg i było podane z jakiego nr(bo na gg mam dwa nr) i nie pomyslałam dokonca i kliknełam zeby importował nie z tego nr co chciałam:/. i w związku z tym mam do was pytanie.-co mam zrobic teraz zeby zimportował mi “tlen” nr z gg? i jeszce jedno. Jak moze zmienić /moje dane\ bo w gg to wiadomo->ustawienia>publiczne dane!

a jak zrobic na tlenie?? moze to dla was teraz wydaje sie smieszne ale, dopiero co zaczynam uczyc sie obsługiwac ten komunikator…

dziekuje:*

co do twojego drugiego problemu to:

wlazisz w ustawienia/ja w katalogu/ no i masz do wyboru: TLEN i GADU-GADU.

nie rozumiem:/ mozesz troszke jasniej krok po kroku?? jestem początkująća.:confused: gdzie są te “ustawienia w tlenie” gdzie na nie kliknąć??

dzieki

teraz juz wiecie dlaczego GG jest tak popularne :wink: chyba nie trzeba komentowac dalej…

Karolcia126 ustawienia [takie manu u góry] :stuck_out_tongue: a numer GG importujesz wlasnie wchodzac w ustawianie >konta > i tam chyba masz GG/Tlen itp.

buu ale sem gapkowata:/ gdzie jest to “menu u góry”?? ahaa i jak moge ustawic tlen zeby po uruchomieniu komputera byłam na nie widocznym?? bo w gg to wiem heh a w Tlenie to nie moge tego znaleźc:/

AZPR [takie manu u góry]

  • w standardowej skorce jest taki przycisk “tlen.pl” - klikasz na niego i wybierasz “ustawienia programu” no i dalej robisz to co napisalem w pierwszym poscie

Karolcia126 czemu tak bardzo chcesz miec TLEN? te menu moze byc tez jak klikniesz na to “logo/status” tlenu… sa tam jakies wlasciwosci profilu czy cos takiego… inni uzytkownicy niech sie wypowiedza, ja tlenu nie mam juz jakis czas, ale o ile pamieyam to tam było… a Ty odpwoiedz na moje pytanie :stuck_out_tongue:

edit:

kumar1 racja… skleroza nie boli :stuck_out_tongue:

Witam

Tu jest menu:

tlen2vs.th.jpg :arrow: Użytkownicy gadu-gadu: tlen22md.th.jpg

  1. Klikasz lewym klawiszem myszki na ikonę (jest ona w głównym oknie programu)

tlenikona1rk.png

  1. Z listy która się otworzy klikasz lewym klawiszem myszki na “Ustawienia programu”.

menuustawienia2hd.png

  1. Po lewej stronie wybierasz “Ja w katalogu”.

jakatalog3gq.png

  1. W okienku obok wiebierasz profil ktorry chcesz edyotwać (GG czy tlen).

ggtlen5rm.png

  1. Zmieniasz sobie dane. Jak je zmienisz to klikasz na

ikonkazapissz6qs.png

jeżeli edytowałeś dane w GG.

Natomiast jeżeli edytowałeś w danych Tlena to klikasz na:

ikonkazapiszz5qm.png

Karolcia126 jest takie coś jak strona producenat http://www.tlen.pl i masz tam pomoce :wink: :wink: nieraz warto zajrzeć :wink: :wink:

Ja zaraz wyskoczę… Przez okno :frowning:

Załóż proszę swój temat (zgodnie z zasadami!) a nie dopinaj swoich problemów gdzie popadnie…

wszystkim dziekuje za pomoc:* teraz juz załapałam o co chodzi:D

hmm tylko powiedzcie mi jeszce takie cos-kiedy robie nowy profil( pyta mnie o login i o hasło) to podaje, No i potem jak juz sie utworzy ten profil to wyskakuje mi komunikat no i tez tak robie-podaje hasło( takie jak wpisywałam przy zakładaniu profilu to nic nie daje, podaje nowe zupełnie inne hasło tez nic. O co tu chodzi? jak mam sie z tym uporać?? dzieki