Komunikator ze sprawdzaniem pisowni w czasie rzeczywistym

Witam kolejny raz szukam komunikatora bo do tej pory nie znalazłem nic wartego dłużej uwagi . Tym razem jednak postanowiłem iż głównym wymaganiem jest to aby komunikator obsługiwał GG i co najważniejsze poprawiał błędy w pisowni w czasie rzeczywistym. Wiem są pluginy do sprawdzania pisowni ale nie o to mi chodzi one działają jak każdy wie w taki sposób, że po napisaniu zdania podkreśla je nam na czerwono i po kliknięci na wyrazie mamy liste sugerowanych słów. Mi chodzi o to aby komunikator poprawiał automatycznie wyrazy z ewentualnym wyborem wyjątków np. gdy wpisze rzółw i dam spacje sam ma poprawić na żółw albo wpisując czesc poprawił na cześć. Z wyjątkami chodzi mi o to by np. pisząc kolo poprawił na koło, a następnie klikając prawym móc wybrać uznaj jako wyjątek by powrócił do kolo (co oznacza osobę w slangu ulicznym :slight_smile: ). Ktoś zna taki komunikator albo plugin ? Pewnie trochę zamotałem, ale myślę, że zrozumiecie o co mi chodzi ^^

Wtyczkę do AQQ widziałem i jeszcze sporo jej brakuje. Nie pracuje tak jak trzeba, a słownik ma ubogi :slight_smile: ale mimo wszystko dzięki. A mirandę obadam.