Komunikator

Mam problem. Mam program chyba messenger, aby pogadać przez mikrofon z osdobą z usa, ale ten messenger to jedno wielkie /cenzura/ ciągle szumi. Może ktoś mi podać inny program oprócz skypa, bo niedziała u mnie. Prosze

co to znaczy ciagle szumi ?

moze troszeczke jasniej jakie masz polaczenie system

Chyba chodzi o złą jakość dzwięku. Czy tak?? :slight_smile:

Z doświadczenia wiem ze ten program ma niestety wielkie problemy jezeli chodzi o rozmowę przez mikrofon. :?

witam - już nie pamietam ale chyba ze 2 dni temu ktoś bardzo chwalił ten komunikator, mowił ze jest s u p e r .

Apropos komunikatorów to osobiście rozmawiałem przez mikrofon z gościem z Florydy przez TLEN ,nie dostałem karty QSL ,ale jak ktoś jest w temacie to wie o co chodzi ( pozdrawiam )

Jeżeli pijesz do mnie to pamietasz pewnie że chodziło o połączenie za pomocą kamery internetowej. :stuck_out_tongue:

gdy rozmawiam to ten program tak co jakiś czas buczy i co raz głośniej, albo jak ktoś powie za głośno do mikrofonu to taki jest pisk, ten program to jakiś szajs, możecie mi podać jakiś program, abym mógł normalnie przynajmniej z małymi zakłuceniami porozmkawiac

a czemu taki jesteś wrażliwy - nie wymieniłem ciebie to czemu sie czepiasz

A nie lepiej zainstalowac sobie Skypa??? Ja go uzywam i polecam :slight_smile:

druga spraw to ja spie w nocy a w dzień pracuje i nie pamietam co kto pisze w porównaniu do ciebie

:? :? :?

tak skypa !!

a czemu ci skype nie działa ? pojawia sie jakiś błąd ??

To nie wina programu!! Tylko Twoja !!

Pościszaj mikrofon i głośniki, oddal mikrofon od głośników. Zamiast głośników zastosuj słuchawki lub jeszcze lepiej kup słuchawki z mikrofonem.

Powyższe objawy ewidentnie świadczą o sprzężeniu zwrotnym i przez to występują takie efekty !!

A co do innych programów niż Skype to polecam:Tlen orazWP Kontakt.Każdy z nich jest na swoj sposób dobry.Wyprobuj a napewno znajdziesz coś dla siebie.Pozdro 4 All.