Komunikatory dla Visty

Witam :smiley:

Zlozylem sobie nowego compa i wszystko dziala tak jak sobie wyobrazalem.

Jedynym obecnie problemem jest to, ze pod Vista nie dziala wiekszosc moich komunikatorow :frowning:

A mianowicie: Tlen, GG, Spik. Instalacja tych programow i start jest bezproblemowa ale gdy chce cokolwiek w tych programach wystartowac to zamrazany jest moj system tzn. nic nie reaguje :frowning:

Dziala jedynie Skype i AQQ ale te mi nie wystarczaja.

Czy znajdzie sie tutaj ktos kto moglby mi pomoc?

Dziekuje za odpowiedzi :slight_smile:

Najnowsze GG 7.0 (build 3445)powinno już działać na Windows Vista 64-bit(przynajmniej mi działa). Może sprawdź, czy masz starą wersję GG.

Mam najnowszy GG i nie dziala niestety :frowning: Program wystartuje ale nic nie umiem w zmienic a tymbardziej pisac. Zamraza system i musze go wylanczac poprzez TASK.

Przecież AQQ to muliti komunikator więc w czym problem…?Nie rozumiem cię. :-s

Jak ci to nie wystarcza , to zainstaluj XP.

Dobbsy popraw błędy i zacznij używać polskiej pisowni. Proszę zmodyfikować podpis i zapoznać sie z regulaminem tego forum.

Polecam AQQ, wersja multijet została stworzona z myślą o systemach operacyjnych windows vista , i działa wyśmienicie.

AQQ to multikomunikator, czyli pogadasz z ludźmi z gg/tlena e.t.c

Tylko jak życie znam, ten zakichany AQQ działa tylko poprawnie pod polską wersją systemu, próbowałem go jakieś pół roku temu i tak właśnie było (XP-DE).

Mam wersję (DE-Vista) i przypuszczam że się do tej pory nic nie zmeiniło.

Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

Jakie bledy??? Bo jesli chodzi o pisownie to nie mam polskiej klawiatury.

Uwaga nie na miejscu … bo i nie nie zawiera odnosnika do tematu.

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 21:10

No i na to wlasnie wyszlo. Problem rozwiazany bo to: problem wersji jezykowej systemu.

Tego wlasnie sie obawialem. Ale niestety … wiekszosc dobrych polskich programow odnosi sie tylko do polskich wersji sytemu a to blad oogolny.