Komunikatory głosowe - urządzenie odbierające

Cześć, mam taki problem, że od czasu do czasu nie mogę się połączyć na skype i pokazuje mi się, że problem z urządzeniem odbierającym (nie zależnie czy podpinam słuchawki, bądź głośniki). Tak samo jest na ts’ie, wyskakuje mi błąd:

zmcdn7.jpg

 

Mimo tego, że nie mogę się połączyć dźwięk nadal mam. Problem ten występuje od czasu do czasu i bywa również w grze (ja wszystko słyszę, lecz ludzie mnie nie słyszą i mówią, że tylko szum). Z góry: reinstalacja ts’a nie pomaga (tam wgl nie słyszę nikogo, gdy jest ten błąd).

 

Nie mam pojęcia skąd to się wzięło, stało to się nagle jakieś dwa tygodnie temu. Używam windowsa 8.1. Mam nadzieję, że pomożecie, pozdrawiam :slight_smile:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

img=http://oi61.tinypic.com/2luv3hc.jpg

 

Tak ten problem wygląda na skype. Rozmowę natychmiast przerywa.