Komunikatory

To czysta dyskryminacja! !!

Przecież masz opcję “Inne”. Nie da się zmieścić w ankiecie więcej odpowiedzi, więc dałem ich tylko tyle.

A jaką według ciebie przewagę ma Jabber? Jakiego programu do Jabbera używasz?

Jest to otwarty i darmowy protokol, duza ilosc serwerow oraz klientow, ciagly rozwoj protokolu oraz klientow (zmiany w GG sa raczej nikłe, gdyby nie powerGG to szkoda nawet gadac :smiley: ). No i nie ma reklam w klientach :stuck_out_tongue:

W Windzie Rhymbox’a, a w Linuksie Psi (wersja z CVS’a bo 0.9 jest kiepskawe).

:slight_smile: Ja używam GG… instalowałem TLENA i WPKONTAKT, ale nie mogłem sie połapać (to przez dwa lata GG)

Witam

ja używam gg jest super chociaż słyszałem że WPkontakt jest ok :o

Ja używam GG !!

Używałem tlena, ale to takie o…

No i jeszcze był Konnekt, a ten program ejst warty uwagi… Naprawde…

Ciekaw jestem co Wy na to …siedzę w Neostradzie od kilku tygodni. Mając zainstalowane gg (innych nie używałem) Nortot Firewall wykrywał średnio 1 atak na ca 30 min. (głównie trojany). Odinstalowałem gg, power gg (tyż miałem), wyczyściłem rejestry i ataki teraz są średni raz na ca 2 godz. Przypadek ???

Ja osobiscie używam wyłącznie GG, ale to tylko dlatego że wsyscy kumple też go używają. Teraz mam zamier porzucić klawiaturę i używac Snype’a do rozmów głosowych.

Nie wiem moŻe się myle ale ten progra to skype :?: :?:

Ja używam GG, według mnie to najlepszy komunikator i mnie się dobrze w nim pracuje. Czasami używam też Tlena, ale rzadko. Najbardziej pasuje mi GG.

ja uzywam przedewszytkim gg ale i tlena czasami. mam tez konto na ICQ

Jak zauważyliście Gadu-Gadu nie działa od godzin porannych…plotka głosi że Policja “zajęła” serwer firmy…nie wiem ile w tym prawdy…ale póki co “Tlen” rządzi…icon_cool.gif

Ja ostatnio w ogóle nie korzystam z P2P. Wysłałem je na przymusowy urlop. Jednak obecnie mam GG, które podczas ferii na 99% zamienię na Tlena. Jednak nie wiem jak się on przyjmie nas moim kompie, bo czas jaki spędziełem na GG zrobił swoje. Będe musiał się przyzwyczaić.

No chyba, że jakimś cudem GG zabłyśnie.

U mnie wieści niosą, że GG będzie teraz płatny… Czy to prawda? Jeśli tak, to się przerzuce na tlena…

Ja tez dostalem ten liscik i go ignoruje bo to nic innego jak spam . A co do gg to mysle nad zmiana od jakiegos czasu na inny komunikator . GG poprostu ostatnio ma za duzo problemow z serwerami :lol:

Ja mam przynajmniej tą satysfakcję, że serwer WPKontakt nigdy jeszcze się nie zepsuł, gdy byłem w sieci. :slight_smile:

Co do tego ze GG bedzie platny to raczej plota, bo kto bedzie placic skoro jest pelno darmowych komunikatorow :roll: A poza tym autor GG zarabia na reklamach.

Co do zmiany komunikatora, to trzeba pamietac, ze jezeli padnie serwer gg to i tak nie pogadamy z ludzmi uzywajacymi tylko GG.

Ja uzywam AQQ, ale rozwazam przeprowadzke na Psi :slight_smile:

A co to jest ten Psi? Nie słyszałem jeszcze o tym. A co do tych “opłat”, to to w oczywisty sposób plotka, wystarczało zajrzeć na stronę GG by się o tym przekonać (nie było tam nic nowego).

http://beta.jabberpl.org/komunikatory/psi/

Ja używam WPKontaktu, bo mam założone konto w Wirtualnej Polsce(WP), i dlatego używam, a pozatym też używam GG(w WPKontakcie).