Komunikatory

(Derbeth) #1

Podejrzewam, że ankieta potwierdzi dominację Gadu Gadu. :wink: A może to tylko obiegowa opinia? Przy okazji, prosiłbym o opinie na temat każdego z pogramów.

(system) #2

Witam :slight_smile: Osobiście używam Gadu-Gadu i Tlena :slight_smile: Wcześniej korzystałem jeszcze z ICQ i Akuku. Akuku jest również fajny, lecz mało osób z niego korzysta, więc pozostałem przy GG i Tlenie. :smiley:

(Tourviell) #3

Witam

Osobiście używam Mirandy, ale mam w niej dostę do gg i tlen.

Jej największa wg mnie zaletą jest rozmiar i stabilność. No i jescze wygląd. Ale tutaj akurat "co kto lubi" :slight_smile:

(system) #4

Gadu-Gadu Górą. To było do przewidzenia :smiley:

(Piotr 'Virus' Jaczewski) #5

Niestety ostatnio obserwuję, że gg robi się coraz gorsze i mimo wprowadzania kolejnych usprawnień, mam z nim coraz większe kłopoty. Mimo to jak na razie pozostaje moim ulubionym komunikatorem i mam nadzieję, że autorzy wezmą się za pracę a nie za dodawanie kolejnych "bajerów" typu dialer.

(system) #6

Do niedawna używałem WPKontakt i byłem zadowolony, zwłaszcza, że obsługiwał GG i ICQ. Oceniam go bardzo dobrze i polecam.

Pozdrowienia

(Lexusdesign) #7

TLEN the best :smiley:

(Asterisk) #8

Nie używam żadnego. W systemie mam

zainstalowane GG i WPK, ale to dla kogoś innego.

Może kiedyś zmienię zdanie.

(Del15piero) #9

GG moim zdaniej jest najlepsze

(Derbeth) #10

Ja początkowo używałem Gadu Gadu, ale ponieważ chciałem mieć dostęp do ICQ, wybrałem WPKontakt. Moim zdaniem WPK ma dużo ładniejszy wygląd (no i dostęp do skórek), więcej dostępnych emotikonów (raczej ich nie używam) i parę unikalnych funkcji jak np. "czapka niewidka". Do tego dochodzi możliwość wyboru bramki SMS (mało przydatna akurat dla mnie, bo większość wymaga posiadania komórki).

(Del15piero) #11

Miałem kiedys icq lite ael to jakis dziwny komunikator wogóle mi sie nie podobał

(Atanazy Bazakbal) #12

Ja uzywam tylko Avant Browser, ale tez czytalem ze to tylko nakladka na IE. Jednak w ogniomurku mam zablokowany IE, a Avant moze wychodzic na swiat. Ciekawa wiec jest to nakladka, bo nie korzysta z tego na co sie naklada. :lol:

(Atanazy Bazakbal) #13

Ale wtopa, nie tu napisalem. Ale uzywam Tlenu, przesiadlem sie na niego z GG i jestem z tego zadowolony.

(Del15piero) #14

No wpadka ale każdemu to się może zdażyć wkoncu człowiek nie cjest doskonały :wink:

(Madafaker) #15

Również oddałem swój głos na GG...ale może to tylko długie przyzwyczajeniep2.gif

(pysiu) #16

ja uzywam teraz programu Akuku komunikuje sie naraz z trzema sieciami czyli swoją aqq gg i icq pozatym ma w sobie dodatki pozwalające np na obsługe karty telewizyjnej oraz wbudowany playerek do muzyki i mp 3 polecam http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... id=384&g=6

(Atanazy Bazakbal) #17

Dzieki za dobre slowo, serdecznie pozdrawiam. =D>

(Del15piero) #18

Nie ma za co :wink:

(Derbeth) #19

Ściągnąłem właśnie nową wersję WPKontaktu i jestem bardzo rozczarowany. Nie widzę żadnych konkretnych ulepszeń, za to pojawiły się nowe ikony - moim zdaniem po prostu tragiczne. Całe szczęście, że została jedna skórka ze starymi.

A ktoś z was widział nową wersję?

(inż. Piniol) #20

Je sie ostatnio przerzucilem na Akuku, gg zaczelo mnie irytowac :slight_smile: Co prawda nie mam jeszcze na liscie nikogo z sieci AQQ, ale ze dziala z GG... :wink: