Komunikatory

Mówiąc szczerze GG to jest najgorsze co może być nawet wiadomości nie są szyfrowane a gdyby były to te kiepskie serwery które i tak ciągle padają to juz by wogóle nie chodziły.Polecam się przeżucić na sieć Jabber chyba że wolice jak to co piszecie na GG widzieli inni ludzie :slight_smile:

A mi się wydaje, że nie można rozsądzać który z tych wszystkich komunikatorow jest najlepszy. Każdy z nich ma swoje cechy których byćmoże nie ma pozostały. Poza tym to wszyscy używja takich jakie im pasują. I tak samo jest z każdym programem, który ma swoje inne odpowiedniki : systemy, playery, przegladarki www.

skąd taka teza ? sprubój pomyśleć w kategorii, że jest to swoisty wyścig tak jak z przeglądarkami www, gdzie głównym celem powinno byc bezpieczeństwo danych niezaawansowanego uzytkownika komputera. Gdyby nie pokazywano ciągle ludziom jak fatalnie wypada IE w porówniau z Operą czy FF myślisz że M$ wypuszczałby jakiekolwiek SP dla niego, nie wspominając o “pop-up blokrze” w niesłynnym SP2 dla WXP? Dlatego też nie tylko mozna, ale wręcz należy rozsądzać - tak, trafnie ująłeś: rozsądzać , nie głosować, ale przemyslanie wybierać - który z komunikatorów jest nie tyle najlepszy ile najzwyczajniej stabilny i bezpieczny, łącząc jednoczęśnie prostotę i wygodę uytkowania. Masz także rację, że każdy z nich ma swoje cechy, które wyrózniają go na tle konkurencji ( w przypadku tej ankiety - wszytkie cechy których nie ma GG :wink: )

Ja używam tlena. Prubowałem AQQ - świetny, rewelacyjnie wygladający interfejs - któremu tylko nieliczne skiny tlena są wstanie dorównać - ale tlen mi wystarcza całkowicie, więc AQQ odinstalowałem bo niewielu znajomych z niego korzysta. Może za jakiś czas do niego wrócę :roll:

Jestem dziwny, ale nigdy nie używałem GG. :wink: Długo byłem wierny tlenowi, potem testowałem różne (Miranda, AQQ,…) i obecnie wykorzystuje Konnekta (http://www.konnekt.info). Zdecydowanie polecam, bo to obecnie imho najprężniej rozwijający się komunikator. :slight_smile: