Kończył się certyfikat forum. Zainstalowano nowy, zaktualizowano również silnik forum

Rano było, po obiedzie było, a teraz jest nic

Wygasa piątek, 24 września 2021

Mnie także Kaspersky zablokował dostęp do forum, nieważny certyfikat…

działa :slight_smile:

1 polubienie

Działa, na dodatek już w aktualnej wersji. :slight_smile:
Podejrzewam więc, że coś w czasie aktualizacji poszło nie tak. Ale, jak widać, już jest ok.

Popsuł się priv w pop-upie:

obraz

A od kilku dni co wejdę na forum to generują się przeciążenia:

Ze względu na ekstremalne obciążenie jest to tymczasowo pokazywane wszystkim, tak jak zobaczy to gość.

Ja mam stale „straszne"przeciążenia” i tak mi lata „ciężko”, jak hurrican.
Co ciężkiego, to blokuję przecież Albo dać mi medal, że taki dobry jestem dla tego forumsia :smiley: że miód malina

Popsuł się już 13 sierpnia. Pisałem o tym na PW do @Docent właśnie wtedy i od tego czasu tak jest. To jest jakiś plug-in, który jest popsuty chyba.

Nie znam tego tekstu, ale u mnie często po prostu nie da się sensownie przeglądać forum w kilku zakładkach, bo forum generuje spore obciążenie. To znaczy dla mnie generowało, bo umiem (umiemy) sobie z tym poradzić, no ale faktycznie coś jest na rzeczy.

Pozwoliłem sobie zmienić tytuł wątku, bo dyskusja rozwinęła się również na aktualizację silnika forum tego samego dnia i pewne problemy z tym związane. :slight_smile:

Ale ja mam otwarte tylko w jednej karcie i czasem wyskakuje:

Slow down, your IP generate big overload

zamiast forum, wtedy niby pomaga VPN - ale to już sugeruje że forum chyba atakują jakieś boty oparte o internet mobilny T-Mobile…

Nic się nie popsuło

To wyślij coś do Radka (nie Kotarskiego na YT) i z tego małego pop-upa, odczytaj odpowiedź również z małego pop-upa.

A są takie goowienka, jak skrypty service worker, czy service docker
A zresztą dlatego mi lekko:

Niektóre sprawy trzeba niestety - samemu blokować. Piszę, śmigam po forumowemu i tyla. Lekki mam onet, interia, wp, dobreprogramy i forum razem i wszędzie, ale cierpliwie dochodzi się do celu.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.