Kondensatory na karcie graficznej

Witam mam zamiar kupić kartę mianowicie Phantom GTX 560 phantom lecz jest jedna wada piszę że

Brak widocznych przebarwień na laminacie, widoczny brak dwóch małych kondensatorów na odwrocie karty (w okolicach rdzenia graficznego) I teraz mam pytanie czy da się to jakoś tanio naprawić? Czy nie ma już szans jeśli ktoś może to proszę na napisanie

Kondensatory to nie problem, drogie nie są. Tylko skąd możesz mieć pewność, że nic więcej tam nie jest popsute?

Po pierwsze,zdjęcie karty jest lipne (zdjęcie producenta) po drugie,gdzie się podziały kondensatory,ktoś je musiał wymontować.Po trzecie lepiej kupić,coś co jest sprawne.

pytanie czy sprzedawca wie co sprzedaje.

laminaty są często uniwersalne (przygotowywane pod kilka wersji karty). możliwe, że dana wersja nie przewiduje tych kondensatorów, a opis i ich oznaczenie na laminacie przewidziane jest dla innej wersji karty. trzeba by było porównać laminat z inną karta tego samego producenta i w tej samej wersji. chyba, że on same je demontował, to inna sprawa. otwarta też pozostaje kwestia czy ktoś kto je demontował, nie narobił więcej szkód (przegrzał laminat i uszkodził przy tym innych elementów karty).

Na moje oko to nie jest kondensator, a dławik. Lepiej się w to nie pchać bez specjalistycznej wiedzy. Kto wie, czy to jedyne uszkodzenie. Możliwe, że na kartę poszedł zbyt duży prąd. Ale e mnie tylko amator w tych sprawach.

SpokoGamer ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif