Konfiguracja APPro jako klient

Witam posiadam 2 routery. Jeden jest to od dostawcy Internetu, do którego ustawień nie mam dostępu. Dzięki niemu mam Internet w domu, rozsyła on WiFi, ma włączone DHCP. Tyle o nim wiem.

Drugi router, to APPro 2405 WISP Access Point, którego chciałbym skonfigurować jako klienta. Pozostałyby mi 4 wyjścia na skrętkę i podłączyłbym sobie komputer stacjonarny czy tuner telewizyjny. Problem jest w tym, że nie radzę sobie w konfiguracji tego APPro.

Prosiłbym o pomoc przy jego konfiguracji.

Z czym dokładnie masz problem, bo bez szczegółów nawet nie wiadomo jak Ci pomóc? Daj jakiś zrzut ekranu z panelu konfiguracyjnego. Konfiguracja WISP polega głównie na tym, że wybierasz, aby AP działał jako AP Client Router (musi to być Client Router, jeśli chcesz dzielić łącze na wiele komputerów) i powinieneś mieć opcję wyszukiwania dostępnych sieci bezprzewodowych lub przynajmniej możliwość ręcznego podania nazwy sieci, hasła do sieci itp.

Na początek proponuję konfigurować urządzenia z wyłączonym szyfrowaniem i innymi zabezpieczeniami, jeśli połączenie zakończy się sukcesem, masz pewność, że wszystko działa, można włączyć szyfrowanie itp.