Konfiguracja BGInfo - wyświetlanie danych zamiast okienka

Witam serdecznie! Mam problem z konfiguracją programu Bginfo. Chciałbym aby podczas startu windowsa nie wyskakiwało okienko programu tylko od razu dane, które mają być widoczne na pulpicie. Wiem, że jest to możwile poprzed komende /timer:0 lecz nie wiem gdzie ją wpisać, czy należy utworzyć plik z rozszerzeniem .bgi czy wpisać ją gdzieś indziej nie mam pojęcia. Potrzebuje tego więc zwracam się do Was o prośbę. Znalazłem coś takiego w sieci lecz nie wiem jak to zastosować: ‘Oprócz konfiguracji z okna programu, możliwe jest również aktywowanie niektórych funkcji z poziomu parametrów.’ Jak aktywować te funkcje z poziomu parametrów? + cytat z innego forum:

'Coz ja mam w skrypcie logowania “c:\windows\bginfo\bginfo.exe c:\windows\bginfo\config.bgi /timer:0 /accepteula”

config.bgi zostal zrobiony przez edycje i zapisanie ustawien bginfo.exe.’

To samo chcę zrobić tylko nie wiem jak. Pomóżcie, pozdrawiam!

Dodane 26.09.2013 (Cz) 8:43

Witam,

Poradziłem sobie z moim problemem ale znalazłem kolejny, mianowicie program działa tak jak powinien tylko na koncie Administratora, a po przelogowaniu już nie.

  1. ściagam program wrzucam do C:\BGInfo odpalam zaznaczam co chcę mieć wyświetlone, zapisuje ustawienia w pliku config.bgi (to wszystko robię na koncie Administratotra)

  2. tworzę skrypt .bat z zawartością c:\windows\bginfo\bginfo.exe c:\windows\bginfo\config.bgi /timer:0

  3. robię reset pc loguje się na inne konto i program się nie ładuje

Wie ktoś jak to zrobić aby program działał na każdym koncie w komputerze po przelogowaniu?