Konfiguracja bit comet

(Elliannia) #1

Mam problem, a mianowicie:

Jesli podczas sciagania wylacze bitcometa, to po ponownym wlaczeniu nic sie nie sciaga (lista jest pusta). Na poprzednim komputerze ( z XP, teraz mam z Vista> bitcomet "'pamietal" co sciagalam i po prostu kontynuowal sciaganie, a teraz za kazdym razem musze zaczynac od poczatku, co jest bezsensowne;/ Moze ktos wie gdzie w ustawieniach powinnam cos zmienic? Z gory dzieki :slight_smile:

(system) #2

Jak 艣ciagasz z torrent贸w to trzeba tak偶e sedowa膰 przez okre艣lony czas bo inaczej zbanuj膮 i bedziesz m贸g艂 艣膰i膮ga膰 powoli albo wcale a wszystko dlatego ze jak wy艂膮czysz komputer to zmieniasz wtedy IP jak zmienisz to IP to wiadomo 偶e nie bedziesz im ju偶 sedowa艂.

(popula) #3

Przejd藕 na uTorrent. Na tym programie takie cuda si臋 nie zdarzaj膮. Mo偶esz przerwa膰 pobieranie, a po wznowieniu cz臋sto pobiera szybciej. Poza tym, jest mniejszy, czym ma艂o obci膮偶a system. Inna sprawa 偶e BitComet jest banowany na wielu trackerach za swoje "agresywne" wykorzystanie najlepszych po艂膮cze艅. M贸wi臋 to z do艣wiadczenia, bo w takiej kolejno艣ci stosowa艂em w/w programy. No i "Everything I can do I can do better "

(El Presidento) #4

atomus nie pisz g艂upot. Bo IP ma si臋 nijak, do udost臋pniania.

Po ponownym uruchomieniu komputera program musi mie膰 dalej w pami臋ci, pliki dotychczas 艣ci膮gane.

Ale je偶eli program dzia艂a w tle a Ty wy艂膮czasz/uruchamiasz ponownie komputer faktycznie b臋dzie on gubi艂 dane :!:

popula , Ona nie pyta o zamiennika, wi臋c powstrzymaj si臋. Prawd膮 jest ze jest banowany ale tylko i wy艂膮cznie na prywatnych Trackerach, a wiadomo co na nich si臋 艣ci膮ga, i nie przez jak to okre艣li艂e艣 "agresywne 艣ci膮gnie" ale przez sie膰 DHT.

Napisz jaka to wersja programu ?

(popula) #5

Proponuj臋 jej uTorrent z uwagi na sprawianie mniejszych k艂opot贸w. W tym programie nawet restart kompa nie gubi pobieranych pozycji. To chyba prostsze rozwi膮zanie, bo efektem ma by膰 sprawnie pobrany plik torrent. Jak naprawisz Hond臋 to i tak nie b臋dzie Audi :wink:

(Elliannia) #6

To jest bit comet 0.91 :slight_smile:

Nie chcia艂am go zmienia膰, bo jako艣 si臋 hmm przyzwyczai艂am i nigdy mi nie robi艂 takich rzeczy na poprzednim kompie, wr臋cz przeciwnie, 艣ci膮ga艂 bardzo szybko i bezproblemowo :slight_smile: