Konfiguracja bit comet

Mam problem, a mianowicie:

Jesli podczas sciagania wylacze bitcometa, to po ponownym wlaczeniu nic sie nie sciaga (lista jest pusta). Na poprzednim komputerze ( z XP, teraz mam z Vista> bitcomet “'pamietal” co sciagalam i po prostu kontynuowal sciaganie, a teraz za kazdym razem musze zaczynac od poczatku, co jest bezsensowne;/ Moze ktos wie gdzie w ustawieniach powinnam cos zmienic? Z gory dzieki :slight_smile:

Jak ściagasz z torrentów to trzeba także sedować przez określony czas bo inaczej zbanują i bedziesz mógł śćiągać powoli albo wcale a wszystko dlatego ze jak wyłączysz komputer to zmieniasz wtedy IP jak zmienisz to IP to wiadomo że nie bedziesz im już sedował.

Przejdź na uTorrent. Na tym programie takie cuda się nie zdarzają. Możesz przerwać pobieranie, a po wznowieniu często pobiera szybciej. Poza tym, jest mniejszy, czym mało obciąża system. Inna sprawa że BitComet jest banowany na wielu trackerach za swoje “agresywne” wykorzystanie najlepszych połączeń. Mówię to z doświadczenia, bo w takiej kolejności stosowałem w/w programy. No i "Everything I can do I can do better "

atomus nie pisz głupot. Bo IP ma się nijak, do udostępniania.

Po ponownym uruchomieniu komputera program musi mieć dalej w pamięci, pliki dotychczas ściągane.

Ale jeżeli program działa w tle a Ty wyłączasz/uruchamiasz ponownie komputer faktycznie będzie on gubił dane :!:

popula , Ona nie pyta o zamiennika, więc powstrzymaj się. Prawdą jest ze jest banowany ale tylko i wyłącznie na prywatnych Trackerach, a wiadomo co na nich się ściąga, i nie przez jak to określiłeś “agresywne ściągnie” ale przez sieć DHT.

Napisz jaka to wersja programu ?

Proponuję jej uTorrent z uwagi na sprawianie mniejszych kłopotów. W tym programie nawet restart kompa nie gubi pobieranych pozycji. To chyba prostsze rozwiązanie, bo efektem ma być sprawnie pobrany plik torrent. Jak naprawisz Hondę to i tak nie będzie Audi :wink:

To jest bit comet 0.91 :slight_smile:

Nie chciałam go zmieniać, bo jakoś się hmm przyzwyczaiłam i nigdy mi nie robił takich rzeczy na poprzednim kompie, wręcz przeciwnie, ściągał bardzo szybko i bezproblemowo :slight_smile: