[Konfiguracja DNS] Wyświetlanie nazwy CNAME domeny w pasku adresu zamiast domeny na którą wskazuje

Kupiłem domenę (np. SuperDomena.pl), przekierowałem ją na Cloudflare, W Cloudflare ustawiłem record CNAME na inną domenę, na którą chcę aby wskazywała (powiedzmy SuperGra.com) oraz dodałem regułę permanentnego przekierowania na SuperGra.com. Domena SuperGra.com nie jest moją domeną lecz czyjąś prywatną. Po wpisaniu w pasku adresu SuperDomena.pl następuje przekierowanie na SuperGra.com. W pasku adresu przeglądarki jest widoczna domena SuperGra.com.

Czy/jak w w/w realiach można skonfigurować moją domenę SuperDomena.pl aby po przekierowaniu jej adres był widoczny w pasku adresu?

PS. Nazwy domen w/w są przykładowe.

Dzięki za konstruktywne odpowiedzi :slight_smile:

W skrócie nie da się. Jednak jak się chce i umie to się wszystko da. I tak jest i w tym przypadku, lecz rozwiązanie jest dużo bardziej skomplikowane niż konfigurowanie domeny. W uproszczeniu musisz osadzić tamtą stronę na swojej stronie. Technik i metod na to jest sporo, każda ma swoje plusy i minusy. Jednak za każdym razem masz duże ryzyko że google zbanuje Twoją stronę za kradzież treści. Pomijam aspekt prawny i legalności takich działań bo to kolejny trzeci temat.

@Fizyda dzięki za odpowiedź.