Konfiguracja IE lub innej przeglądarki pod Neostradę

Czy można tak skonfigurować IE aby dostęp do internetu nie odbywał sie za pośrednictwem tego przykrego programu dostepowego TPSA??? Chciałbym uzyskać efekt, aby po otwarciu przeglądarki odrazu było połączenie z siecią. Mam XP Professionala i IE 6 oraz Mozille Firefox 8.0

inne programy umozliwiajace polaczenie sie z neostrada bez pomocy szkaradnego niebieskiego czegos mozna znalez w aktualnym KS Expert (bodajze CiDial), jest tam takze opisane jak ustanowic polaczenie za pomoca WIN XP i IE

stad mozesz sciagnac potrzebne oprogramowanie i linki do opisow instalacji

http:// ******************************

u mnie neo 768 zaczela dzialac o polowe szybciej

polecam


Pierwszy post i od razu wpadka. :oops: :oops: :oops:

To jest forum legalu więc nie podajemy tutaj takich linków !!

Zalecam szczegółową lekturę:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php


fiesta

Moze byly tam nielegalne programy, seriale, cracki itp. itd. :?:

Dokładnie tak jak stwierdził Jamaica. Nie mam adresów nielegalnych. Gorzej z ich zawartością. Podany link był do strony linków z P2P a co tam można znaleźć to chyba nie muszę mówić :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ok, dzięki za wyjaśnienie :stuck_out_tongue:

ja poradze dla osób ze juz jak na stronie są craki a jest jaki program narzedziowy umieszczony darmowy tam to nalezy podać bezposredni link do programu tak aby po kliknieciu mozna było go bezposrednio sciągnac bez wchodzenia na strone oczywiscie jesli się tak da ; :stuck_out_tongue:

programik cfos i wyzbędziesz sie tego dziadostwa od TP SA

Dzięki za ten programik tylko, że ja mam modem podłączony pod USB, a w tym programie są opcje tylko na gniazda COM… :?

A co to ma znaczenie ze pod COM ja też mam NEO+ a cFos jest własnie na ADSL czyli NEO+…u mnie hula i co najważniejsze pozbyłem sie syfyu z płytki która daje TPSA przy modemie…

A też mam modem… :stuck_out_tongue:

Teraz necik chodzi nieżle. Dzięki. Ale ikonka która była skrótem połączenia sieciowego stracila obrazek i niestety nie mogę teraz tego wyrzucić z pulpitu ani też przenieść. … Zrobiłem drugi skrót i jest ok. Ale tego poprzedniego nie da się usunąc. Może ktos wie?