Konfiguracja kona użytkownika w win. xp h. e


(dawidof) #1

Mam otwarte konto administratora dla siebie i konto użytkownika dla dzieci. Problem w tym że nie potrafię ustawić które programy mogą uruchamiać a które nie. Korzystałem z folderu "dokumenty udostępnione". Tam umieszczałem skróty do gier. Mam też zainstalowany program SWITCH OFF , który wyłącza mi komp. po 30 min. raz działa raz nie kiedy loguje sie na koncie użytkownika. I jeszcze jedna sprawa kiedy dziecko gra nie jest możliwe zrobienie sav'u w grze. Nie wiem czy będzie mi potrzebny jakiś program czy uda się to ustawić w systemie.


(Piotrkijak) #2

Najlepoiej zewnętrznym softem. Na przykład tym: http://www.hotfix.pl/blokowanie-wybrany ... 7-a274.htm

-- Dodane 01.11.2010 (Pn) 19:01 --

Polecam też zepoznanie się z programem SteadyState. Tutaj masz link do opisu co potrafi ten program: http://www.microsoft.com/poland/protect ... state.mspx. Tylko od razu mówię, że jeżeli masz pirata, to nie pobierzesz tego programu, bo przed pobraniem, wymagane jest sprawdzenie autentyczności systemu.


(dawidof) #3

Dziękuję za pomoc, zainstalowałem program i faktycznie pomogło ale pozostał jeden problem: grając na koncie użytkownika nie można zrobić sav'a. Czy jest na to jakiś sposób. Dodam , że gra została dodana do udostępnionych w programie SteadyState.

-- Dodane 01.11.2010 (Pn) 21:03 --

Jednak save działa po prostu nie pokazują się w ramkach obrazy z wczytanych miejsc w grze ale mniejsza o to, najważniejsze że programy mogę dowolnie udostępniać dziecku a dzięki temu komp. będzie bezpieczniejszy. Jak zwykle strona "dobre programy "sie przydała, jescze raz dzięki za radę . Pozdrawiam