Konfiguracja konta outlook.com w Microsoft Office Outlook 2003

Witam,

Mam problem z konfiguracją konta outlook.com w Microsoft Office Outlook 2003.

Posiadam Klienta Poczty Microsoft Office Outlook 2003, mam inne już skonfigurowane adresy @. Próbując konfigurować konto outlook.com nie mogę doszukać się adresów POP3 oraz SMTP.

Login wraz z hasłem jest na 100% dobrze wpisywany.

Czy ktoś z Was może pomóż w konfiguracji konta outlook.com w Microsoft Office Outlook 2003?.

Przestarzały office

Chyba Outlook.com żeby działał z POP3 trzeba na outlook.com włączyć takową obsługę. Podobnie jak w Google.

@anon76124836 właśnie sprawdziłem w Ustawieniach outlook.com i mam włączoną opcję POP.

@blumberplumber myślisz że outlook.com nie będzie dało się skonfigurować na Microsoft Office Outlook 2003?.

No ok, myślałem, że nie. Wtedy był - o ile dobrze pamiętam - Hotmail.

Raczej Microsoft może oznaczył swój produkt za mniej bezpieczny.

Sprawdź czy konto outlook ma opcje “pozwalaj logować się w mniej bezpiecznych klientach pocztowych”.

Ja tam bym z Outlooka 2003 zrezygnował na rzecz Thunderbird’a lub innego klienta.

Po wielu próbach skonfigurowałem konto outlook.com w Microsoft Office Outlook 2003.

Wiadomości są pobierane / wysyłane. Sprawdzając ustawienia na koncie outlook.com są namiary konfiguracyjne do skonfigurowania outlook.com w danym Kliencie Pocztowym.

ten faktydczny outlook.com posiada POP3 domyślnie aktywny.

Posiada / ma z racji że na Microsoft Office Outlook 2003 skonfigurowałem go przez POP3.

Jeszcze obserwuj czy maile nie lecą do spamu, część klientów pocztowych zostawia informacje jakiego programu używasz i może klienci mają filtrowanie mailów z prehistorycznych wersji programów.

@krystian3w póki co żadna wiadomość nie trafiła do folderu SPAM. Otrzymałem 6 wiadomości, wysłałem 4 i dostałem odpowiedź bez problemu.