Konfiguracja mikrofonu w windowsie vista

Witam.Zainstalowalem viste 2 dni temu na xpku bylo wszystko dobrze .A w viscie mam taki problem zainstalowalem skype .I cicho mnie slychac.Wszystko dalem na max w ustawieniach i nie wiem co zrobic… Wiem ze musze zwiekszyc wydajnosc mikrofonu. Tylko ja nie mam tej opcji nie wiem czemu .Widzialem na necie ze maja takie obcje w ustawieniach ale ja nie mam.Mam karte dzwiekowa creative. Chodzi mi o ta opcje zwiekszenia wydajnosci co jest na tym screenie ale ja nie mam jej .Posiadam Windowsa viste ultimate sciągłem wszystkie potrzebne aktualizacje.Co mam zrobic pomocy.Oto moje GG:7758937 jak ktos wie jak pomoc niech pisze .Na forum tez .Niemam tej obcji co tutaj jest na linku na scrennie zwiekszenia wydajnosci jak zrobic zebym mial mam karte dzwiekowa Creative Sound Blaster oto link do screena http://screeny.pl/42170 PROSZE O ODPOWIEDŹ

Spróbuj zwiększyć w ustawieniach karty dźwiękowej i w ustawieniach skype jeżeli tego nie zrobiłeś jeszcze.

zrobilem to nic nie dalo JAK mam zrobic zebym mial ta obcje zwiekszenia wydajnosci mikrofonu pewnie to by pomoglo