Konfiguracja modów grafiki do Skyrima

Tak wyszło, że dopiero teraz zacząłem grać w Skyrima a głównie z uwagi na słabą grafikę wcześniej. Jak wiadomo gra słynie min z masy modów stworzonych przez fanów w tym również poprawiających jej wizualnych wygląd. Pewne mody mi działają ale inne nie, pewnie nie do końca dobrze zainstalowane. 

Mam min zgrany mod na skyrim HD 2k tekstury. Pliki wrzuciłem tak jak trzeba i się podmieniły jednak gra wygląda bez mian.

O ile dobrze pamiętam kto gdzieś pisał, że po wgraniu tego typu mów znacznie poprawiających grafikę trzeba w opcjach launchera gry wyłączyć pewne elementy. Jak na złość nie mogę nigdzie w necie tego wyszukać. Przypuszczam, że pewnie chodzi tu o antyaliasing, filtrowanie anizotropowe itp podobne tematy.

Ponad to powrzucałem pliki mające na celu poprawę poszczególnych elementów jak np wygląd wody, ognia czy warunki pogodowe ale nie działają mi one/ nie są wyświetlane w menedżerze modów pomimo instalacji jak zawsze w tym samym folderze gry.

Gdyby ktoś coś poradził byłoby świetnie…

Nie baw się w ręczne instalowanie modów. Zaopatrz się w Nexus Mod Manager, on odwali całą robotę za ciebie :wink:

Z niewiadomych powodów ta strona się na mnie uwzięła. Na pierwsze konto nie mogę się zalogować a na drugim mimo kilku prób nie przeszła płatność kartą. Spróbuję później ewentualnie…