Konfiguracja monitora

mam monitor -Maxdata Belinea 10 17 15 Model B101715 jak mam go skonfigurowac aby powróciły mi kolory pierwotne mianowicie aby biały był biały a czarny nie różowy lecz czarny.reset w ustawieniach monitora nie przynosi efektów.

juz sie ucieszyłam ze ktoś był tak dobry ze mi pomógł. dwa tematy zeby ludzie zwrócili uwage na to.nikt mi nie potrafi chyba pomoc

Jak ci w monitorze nie dziala zmiana kolorow.

to we wlasciwosciach karty graficznej mozesz pobawic sie kolorami i sobie ustawic odpowiednie!

moze sproboj przejsc do color settings i ustawic na normal RGB albo cos takiego.

powinno byc tam pare ustawien co do kolorow

to już próbowałam zmieniałam kontrast jasność itd. ale to nic nie daje.moje oczy juz nie wiedza co to jest typowy czarny kolor :smiley:

Złączono Posta : 08.09.2006 (Pią) 19:37

najśmieszniejsze jest to ze nic nie pomaga.sciagałam nawet palety kolorów do tego monitora ale to i tak nie przynosi efektow.resetowałam go.testy pościągałam na ten monitor i nic…

ustaw na autodostrajanie AUTO COLOR

a jak dalej ci kolory niepasuja to pobaw sie kolorani RED BLUE GREEN + -.

Idealnej czerni nieuzyskasz na tym monitorze…

dlaczego na tym monitorze nie uzyskam idealnej czerni? kiedys z tym nie było problemu.czy to moze byc jakis wirus albo uszkodzona karta graficzna??

Albo karta,albo jeden z kabelkow w kablu od monitora sie przerwal.

Sprawdz ustawienia kolorow na karcie graficznej.

Wychodzi ze monitor niedostaje jednogo koloru.Sprawdz kabel czy niejest zalamany gdzies…

A czemu wyręczasz Moderatora ?

Przyczyn może być kilka, najczęstsze to:

  • kabel - naderwany, powyginany etc…

  • głośniki - stoją za blisko monitora

  • wiek - Monitor wysłużył swoje

głosniki oddziaływują jakoś na monitor.jak to mozliwe?? dajmy na to ze pójde do serwisu bo monitor mam na gwarancji przyjmą mi to??

Podlacz to innego kompa ten monitor zeby wykluczyc wadliwa karte graficzna…A wtedy serwis…

Chodzi o pole magnetyczne głosników i jego negatywne oddziaływanie

da sie odmegnetyzować monitor??

Jak to wina glosnikow to jak je odmegnetyzujez monitor jak one sa wbudowane…

Sprawdz ten kabel czy nigdzie niezagiety(przerwanie w srodku)napewno monitor niedostaje koloru zielonego jak masz czarny kolor-ROZOWY i karte graficzna.

To samo mialem na moim starym Nec 19" WINA KABLA(przerwany kabelek w srodku kabla niewidoczne na zewnatrz kabla)byl zagiety! !!