Konfiguracja Mozilla Thunderbird dla WP

Mam problem z konfiguracją Mozilla Thunderbird.

Nie moge wysyłać wiadomości serwery POP3 i SMTP wpisałem poprawne ale problem występuje

Włącz: Serwer wymaga uwierzytelnienia.

Nie widze takiej obcji ale jeśli to jest: Użyj bezpiecznego uwierzytelnienia to nic nie podziałało.

UPDATE

Odpierać też nie odbiera. Niby odebrało nie wyswietlilo bledow a nie ma wiadomosci odebranych

widocznie wp ma problemy

wystepuja one dosc czesto i nie tylko u ciebie

to niezle :-x

w programie pocztowym klikasz

-narzędzia

-konfiguracja kont

-serwer poczty wychodzącej (na samym dole)

-konfiguracja serwerów poczty wychodzącej SMTP (po prawej)

-klik- “dodaj” i wpisujesz adres poczty wych. dla WP i klik OK

-następnie klik na “konfiguracja serwera” na nowo utworzonym koncie

-zaawansowane i SMTP (po prawej)

-zakładka SMTP

-serwer - szukasz i zatwierdzasz wpisany adres serwera poczty wych. WP

-klikasz OK i wychodzisz

powinno już chulać

Zrobiłem tak jak napisałeś ale nie

Wyskakuje błąd: coś tam nie moze podłączyć się do serwera SMTP

:?

korzystam juz 2 rok z skrzynki WP przez POP3 i SMTP i niemiałem ani jednego problemu w uzywaniu tejze skrzynki

Kret a jak skonfigurowałeś ten program pocztowy ?

DeViL spróbuj tak:

• Narzędzia - Konfiguracja kont

• Serwer poczty wychodzącej - Konfiguracja serwerów poczty wychodzącej - Dodaj - Nazwa serwera: smtp.wp.pl; Port: 25; Użytkownik: twój nick; Szyfrowanie: TLS, jeśli dostępne; OK

• Wracasz do ustawień swego konta, Konfiguracja serwera - Zaawansowane i SMTP - SMTP - Serwer: smtp.wp.pl:25

Dalej nic.

Ale tak se myśle ale nigdzie nie było miejsca żeby wpisywać hasła. Czy nigdzie nie trzeba go wpisywac ?

o hasło będzie pytanie z chwilą połaczenia z serwerem WP , wtedy je wpiszesz i zaznacz , żeby menedżer haseł je pamietał

popróbuj jeszcze raz , dzieś robisz błąd ( ja też się trochę namęczyłem , żeby wszystko grało)

Niech ktoś mi napisze od dechy do dechy instrukcje zakładania konta (oczywiście jeśli ktoś zechce mi pomóc) i być może wtedy uda mi się naprawić, bo już nie mam sił :-x

poczytaj tutaj

http://mozillapl.org/forum/forum-16.html