Konfiguracja Opery

chiałabym przenieść jakoś wszystkie dane z opery na starym kompie na operkę na nowym. eksportowałam zakładki, kanały informacyjne… ale bym chciała przenieść ustawienia operki, poczt które odbieram i przede wszystkim hasła bo na niektóre poczty już bym nie weszła bez opery bo pozapominałam :smiley: da się?

wydaje mi się, że wystarczy skopiować sobie folder “C:\Documents and Settings\uzytkownik\Dane aplikacji\Opera\Opera” i wgrać na nowego kompa :slight_smile:

ja ten folder kopiowałem przed formatem i po formacie wszystko było jak wcześniej

cóż, nie przekopiowało sie dosłownie wszystko ale to co najważniejsze tak :slight_smile: pewnie i tak nic więcej nie da się zrobić, dzięki !

a co się nie przekopiowało? może coś da się na to jeszcze poradzić

edit: możesz spróbować użyć narzędzia do robienia kopii zapasowej pobierz, nie używałem go więc nie wiem jak działa

ustawienia np pasków (które są widoczne, które nie), ustawienia przycisków i moje skróty do róznych stron na pasku na górze. no, jedyna trudność będzie polegała na tym że trzeba to będzie zrobić ręcznie… :stuck_out_tongue_winking_eye: