Konfiguracja Outlooka do poczty na tlenie?

Witam po konfiguracji Outlooka Express według tego http://pomoc.o2.pl/poczta/programy/oe6pl.html prawie wszytstko jest ok ale nie mogę wysyłac poczty wywala mi błąd? Serwer nie obsługuje połączenia SSL. Konto: ‘Poczta.o2.pl’, Serwer: ‘Poczta.o2.pl’, Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: ‘250 8BITMIME’, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 250, Numer błędu: 0x800CCC7D Co mam zrobić żeby wysyłać też przez Outlooka?

czasami się tak się dzieje ze nie można wysłać lub odebrać ale to nie wina konfiguracji tylko ewentualnie wina serwera-u mnie też tak czasami jest…jeśli ustawiłeś tak jak podane jest w pomocy to powinno być ok.

spróbuj zalogować się przez www jeśli tam będzie ok a na outlooku lipa to sprawdź jeszcze dokł. konfiguracje…zawsze można coś pominąć przypadkiem :wink:

Na www. jest ok!wysyła… usunołem konto i jeszcze raz wszystko tak jak wyżej i to samo tylko odbiera mam jeszcze konto na onecie i tam jest wszystko ok!?

Złączono Posta : 21.11.2006 (Wto) 0:54

Mam jeszcze pytanie czy mogę ustawić tak żeby bez wchodzenia na outlooka Ex. program żeby sam pobrał pocztę z serwera i mnie poinformował jakimś dzwiękiem np.?

w zakładce “Servery” obok ptaszka “Serwer wymaga uwierzytelnienia” są ustawienia. Wpisz tam Login i Hasło. Powinno pomóc.

Pozdrawiam :heej:

Nie przejmuj się - wczoraj tak samo miałem ze outlook nie działał.

Calą konfigurację sprawdziłem a błąd i tak wyskakiwał.

Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy…

Ta poczta na tlenie robi niestety numery :expressionless:

Działa ale jak jest nie odchaczone w zakładce zaawansowane Poczta wychodząca Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia SSL Tak może być??? Czy to coś ważnego???

Bodzio3 zastosuj się dokładnie do wskazówek helpa Tlena i nic nie kombinuj ma działać to zadna filozofia.