Konfiguracja Pada, DS3_Tool wyrzuca błąd

Witam mam pewien problem otóż nie mogę skonfigurować pada(GP-6000) używam programu DS3_Tool kiedy nacisnę load driver wyskakuje błąd o nazwie “0X2” kiedy nacisnę install all również wyskakuje błąd w którym jest pokazane miejsce programu o którym mowa C:\USERS\Nazwa mojego komputera\Desktop\MotioninJoy\ds3\drivers\MijXinput.inf’

 

Bardzo proszę o pomoc 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Może to banalne ale uruchomiłeś jako admin?

tak

Najwyraźniej Twój pad nie jest obsługiwany. Na stronie można przeczytać, że program działa z kontrolerami Sixaxis i Dualshock 3 oraz z niektórymi innymi padami. Nie ma jednak podane jakie są to modele, ale co update dodawane są kolejne (przynajmniej tak twierdzą). U mnie DS3 działa bez problemów, natomiast DS2 ani ruszy.

ale na przykład na laptopie działa tylko nie na moim komputerze a na laptopie nie będę grał bo ma popsuty ekran