Konfiguracja PC do streamowania online

Witam! Mam pytanie odnośnie stremowania gier komputerowych za pomocą np ffsplit, czy moja skromna konfiguracja wytrzyma takowy proceder i czy internety które posiadam umożliwią mi streamowanie w dobrej jakości?

Internety z drewna:

Inea D:100/UP:4

i7 3770k OC

12 GB ram

2x 680 SLI

Będę dźwięczny za sensowne odpowiedzi!

Procesor sobie poradzi jak również GPU.

4 Mb uploadu pozwoli Ci wg tego co czytałem na przyzwoite 720p. 2500-3000 bitrate.

4000 bym nie dawał bo musisz sobie trochę zostawić dla gry, w która będziesz grał online jeżeli takowa będzie.

Głownie WoW, MineCraft i BF 3! Jestem dźwięczny za sensowną i rzetelną odpowiedź.

WoW-a przed chwila widziałem na kompie niemal identycznym koleś streamuje 720p@60fps bez problemu. BF3 pewnie trochę słabiej chociaż niekoniecznie. Minecraft nawet nie będę komentował :slight_smile:

Przy 150 FPS’ach na ultra detalach w rozdzielczości 720p powinienem osiągnąć upragniony cel, chociaż gdyby internety były o 6 szybsze czułbym się bardziej pewnie.

O tych 60 fpsach pisałem w sensie 60fps w streamie w grze możesz mieć nawet 10000 :smiley: aktualnie 60fps w streamingu jest określany jako super uber i w ogóle. :slight_smile: Zwykłe streamy w HD na twitchu masz nadawane w 30fps. Zasadniczo skonfiguruj sobie splita na 720p przy 3000 bitrate i 30fps i sprawdź jak to działa potem zwiększ do 60fps i zobacz czy dalej będzie szło.