Konfiguracja połączenia DSL

Witam,

Jestem po formacie dysku i instalacji Windowsa XP. Do tej pory łączyłem się z internetem bezpośrednio przez router Netgear. Mam DSL od TPSA. Mam problem jak teraz skonfigurować połączenie :confused: Jak dodaje normalnie w połączeniach sieciowych wpisując numer, login i hasło to nie znajduje mi modemu, w sumie nic dziwnego bo jestem podłączony do routera, a nie do modemu. Mógłby mi ktoś pomóc? Bylbym bardzo wdzięczny. Zawsze na tym forum znajdowałem porady na swoje problemy i mam nadzieję, ze i tym razem tak się stanie hehe :slight_smile: Tym bardziej, ze problem chyba nie jest specjalnie trudny?

Z góry wielkie dzięki!!

Moim zdaniem powinieneś połączenie skonfigurować w routerze. Tam wpisać użytkownika i hasło. I już powinno działać. Oczywiście mówimy o Neostradzie? i routerze połączonym z kompem przez kartę sieciową.

Przynajmniej ja tak miałem.

A gdzie to się konfiguje dokładnie? Bo z płytki dołączonej też mi się nie chce odpalić.

Nie mam neostrady tylko DSL od TP :slight_smile: A router jest połączony z kartą sieciową. Bo teraz piszę z kompa siostry połączonego bezprzewodowo z tym routerem.

sprawdź w instrukcji :stuck_out_tongue:

podaj dokładny model routera