Konfiguracja połączenia USB

Witam !

Otóż mam mały problem z aparatem Canon A530 usunąłem niechcący kilka zdjęć i chciałbym je odzyskać. Zacząłem szukać w internecie i znalazłem stronkę ja odzyskać zdjęcia i jest tam napisane żeby odzyskać zdjęcia programem PC INSPECTOR smart recovery trzeba skonfigurować połączenie USB w taki sposób żeby program znalazł aparat w postaci dysku wymiennego. Jak zmienić to połączenie? Proszę mi pomóc

Zobacz jak aparat wyświetla się w mój komputer.

Zobacz czy program do odzysku danych widzi pamięć aparatu i pamięć karty i to powinno wystarczyć lub zmień program na inny.

W Moim Komputerze aparat wykrywa mi jako Skaner i aparaty fotograficzne. Niestety zainstalowałem kilka programów i nic z tego :frowning:

Canony zawsze wykrywa jako aparat. sprawdź czy nie ma takiego czegoś jak usb connect w opcjach aparatu. W moim Sonym tak jest

Niestety niema takiej opcji w moim aparacie. Przeglądałem jeszcze kilka stron dotyczących odzyskiwania zdjęć z aparatu i na jednej stronie jest napisane, że najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w czytnik kart pamięci i dopiero z tego można odzyskać zdjęcia.