Konfiguracja profilu/konta admina Reutera D-Link?

Kupiłem Reuter D-Link DI-624+ AirPlusG+ w celu współdzielenia Internetu dostarczanego mi za pomocą sieci LAN przez wiele komputerów tak aby Internet był na komputerze stacjonarnym (karta sieciowa) i na laptopie (karta sieciowa Wireless 802.11b/g LAN). Połączyłem to wszystko razem, podłączyłem do sieci, uruchomiłem wg instrukcji i wstępnie/mniej więcej skonfigurowałem to co wiedziałem/domyśliłem się poprzez profil/konto administratora, który założyłem na stronie www D-Linka wg instrukcji.

Wszystko chodzi OK i działa (bo reuter pełni funkcję serwera DHCP, więc zapewnia właściwe przypisanie w sieci wszystkich niezbędnych informacji o adresach IP podłączanych komputeró). Mam internet zarówno na PC jak i laptopie.

Tylko że w instrukcji nie jest wytłumaczone/pokazane co i jak w kolejnych podstronach profilu poustawiać/skonfigurować i do czego co służy? To co wiedziałem to ustawiłem. Ale reszta nie wiem do czego służy i co oznacza?

Może ktoś z Was zna jakieś strony ze screenami tego profilu/konta administratora, który zakłada się na stronie www D-Linka i jego podstronami - z opisem co do czego służy i co gdzie nalezy wpisać?

to po co to piszesz jak wszystko działa ??