Konfiguracja programu Exact Audio Copy 1.0 Beta 3


(Daro:)) #1

Pobrałem sobie ten program: http://www.dobreprogramy.pl/Exact-Audio ... 36435.html

I czy wiecie jak go skonfigurować :?:

Bo szukałem jakiegoś poradnika, znalazłem ale do wcześniej wersji i niestety on się różni od tej wersji :? .


(Bogdan_G) #2

Co do ustawień, to powinien być poradnik, ale też na razie go nie utrafiłem. Na początek znalazłem tłumaczenie PDF http://translate.google.com/translate?h ... 6bih%3D455 To bardzo obszerne, autorskie info o programie. Trochę mi załaziły wyrazy na siebie, ale to interesująca lektura. Na dole masz "Daniel Schmid utworzony plik PDF ", to link do tłumaczenia.

Tu też ciekawie: http://translate.googleusercontent.com/ ... zv-COfzqRw


(Daro:)) #3

Rozumiem, no właśnie byłem na tej stronie i czytałem mniej więcej po Angielski bez tłumacza :wink: ale nic z tej strony się nie dowiedziałam jednak o ustawianiach dla tej wersji 1.0 Beta 3 :? .

A wiec teraz miałem chwilę i przeszukałem internet no i znalazłem poradnik dla wersji 1.0 Beta 3 :smiley:

Podzielę się z Tobą nim :wink:

Zaawansowane EAC Podręczniki doskonałe CD Rip-ów.

Konfigurowanie EAC 1.0 beta 3

http://anythingbutipod.com/forum/showpost.php?p=578090&postcount=44

Zgrywanie do FLAC EAC 1.0 beta 3

http://anythingbutipod.com/forum/showpost.php?p=578091&postcount=45

Poradniki są w języku Angielskim, oczywiście są screeny w razie pomocy :wink: zrobiłem tak jak było opisane, i wszystko odbyło się bez problemu, jestem jak najbardziej zadowolony z tego poradnika oraz z programu. Bez niego to nic bym nie ustawił :wink: Mam nadzieję ze Tobie też się on przyda :wink: A tutaj masz poradnik do wersji 0.95 beta 3

http://www2.firehose.us:81/~jiggafellz/eac/

Ale ten poradnik posłużył mi tylko do sprawdzenia numeru nagrywarki DVD, bo w programie zakładka EAC/Drive Options/Offset / Speed/ offset correction i tam jest pole jeżeli masz 0 to znaczy ze program nie wykrył automatycznie jaki masz napęd/nagrywarkę DVD (mi wykrył automatycznie) wiec wchodzisz w linka (w tym poradniku on jest nad tą zakładką EAC/Drive Options/Offset / Speed) link bezpośredni

http://www.accuraterip.com/driveoffsets.htm

w mym przypadku to: GSA-T50N i kopiuje numer +667 z pola Correction Offset, i wklejam go do tej zakładki gdzie znajduję się 0.