Konfiguracja routera Edimax BR 6204WG

Kupiłem router podłączyłem kablem z PC, wpisałem w ustawieniach karty sieciowej

następnie udało mi się wejść poprzez przeglądarkę internetową do okna konfiguracyjnego routera, a tam czysta magia, pojęcia nie mam co i gdzie wpisać. Proszę o pomoc

dla rozjaśnienia mam win xp prof, łącze od DIALOGU 512.

Jak mi się uda (z waszą pomocą) pokonać ten router to będę chciał podłączyć bezprzewodowo laptopa do tego routera. napierw mialem problem IP ale z tym sobie poradzilem, zaznaczylem zeby na kompach wyszukiwal IP automatycznie. ale teraz niby konfliktu nie ma a strony sie nie otwieraja. co moze byc?? prosze pomocy!!

co do routera edimax - niedawno rowniez kupilem ten router i w zasadzie to nie musisz tam nic konfigurowac (ja nic nierobilem) poza tym ze podalem tzw. MAC’i (adres/nazwa karty - w starcie daj uruchom wpisz cmd i nastepnie ipconfig/all - fizyczny adres karty) a wpisujesz to w zakladce WIRELESS-access control (wpisz adres karty z laptopa) reszta jest podlaczon kablem wiec tak czy siak bedzie dzialac. powinno hulac przynajmniej u mnie hula na 2 laptopy. mam nadziej ze pomoze-pozdro.

Hej,

Mam ten sam router. Sformatowałem lap topa i chcę podłączyć sieć na nowo, ale zupełnie mi nie idzie. Sytuacja wygląda tak:

Internet z chello najpierw dobiega do modemu i na tym poziomie działa. Kiedy podpinam modem przez USB, internet działa.

Dalej poprzez WAN sygnał biegnie do Edimaxa i nie potrafię zmusić go, żeby biegł po kablu i bezprzewodowo. Wcześniej internet działał, ale nie ja go konfigurowałem.

Kiedy postępuję zgodnie z instrukcją nie wiem co robić w drugim kroku Quick Setup, gdzie trzeba wybrać rodzaj sieci jaki dobiega od providera. Nie wiem, jak to działa z chello.

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Zerknij tutaj:

LINK