Konfiguracja routera(modemu) Thomson

witam

Postaram się krótko:

Internet z sieci Vectra, mimo tego iż posiadam router tp-link to na siłe wciskają nowy modemo router firmy thomson

niby wszystko fajnie zamiast opcji modem + router ma teraz wszystko w jednym ale nie jest tak kolorowo.

Modemo router thomsonz vectry ma ograniczenie do 2 urządzeń wifi podłączonych jednocześnie ( co wg mnie jest jakąś paranoją)

Drugą wkurzająco mnie sprawą jest to iż nawet nie mogę zmienić sobie hasła wifi i identyfikatora sieci.

Panel konfiguracyjny pod 192.168.1.1 jest zablokowany.

A co najlepsze po resecie urządzenia mogę się logować ze standardowego hasła admin i konfigurować co chcę ale tylko parę minut.

Modem pobiera konfigurację z sieci i juz adres 192.168.1.1 jest nie dostępny. Natomiast aktywny staje się 192.168.100.1 tylko że żadne hasła do niego nie działają.

Tak więc jakakolwiek konfiguracja jest nie możliwa.

Można zawsze podpiąć drugi router i po sprawie ale to bez sensu wogółe. Skoro wymieniłem dwa urządzenia ( modem i router) na jedno które spełnia obie funkcje to poco teraz znowu cudować

Już nawet nie wspomne jakie proste są standardowe hasła wifi generowane przez vectra. A bez dostępu do konfiguracji routera nawet nie wie czy ktoś mi neta nie ciągnie po wifi.

Podejrzewam że już napewno ktoś spotkał się z takim problemem ale żeby spać spokojnie chcę wiedzieć czy naprawdę nie ma żadengo sposobu konfiguracj tego modemu

Pozdrawiam

Czy ten router to jest Technicolor 589vn VDSL?

To jest TWG870 ( Integrated voip modem & wireless geteway)

pzdr

Siemanko Ja mam dosłownie taki sam problem jak ty i czekam na jego rozwiązanie