Konfiguracja Routera Pentagram P 6361

Witam.

Miałem już kilka routerów ale żaden z nich nie przysporzył mi tyle kłopotów co ten. Router dobrze podłączam Kabel zasilający, Kabel Wan łączę z modemem z multimedi (cały modem z multimedi jest podłączony) i kabel od komputera do odpowiedniego gniazda z nr 2. I teraz zaczynają się schody. Wchodzę na stronę podaną w instrukcji 192.168.1.100 wyskakuje mi panel i jest tam do wpisania tylko hasło (pentagram) u góry gdy nie mam połączonego routera z modemem to pisze No ethernet cable connected to wan port a gdy jest połączony z modemem to No internet access please check your online settings okej. Loguje się i łączę się z internetem i pisze Konfiguracja pomyślna lecz internetu nie ma. Gdy przejdę do zakładki Ustawienia lan i klikam ok to piszę ponowne uruchomienie za i zatrzymuje się na 98% i wyskakuje komunikat ze jest konflikt z uzyskaniem połączenia. Proszę o POMOC !!

Ten niby modem z multimedi ma jakąś nazwę? Bo zdaje się że łączysz się z modemorouterem? Jeśli tak, to podłącz kompa bezpośrednio pod ten modemorouter, wejdź na niego poprzez przeglądarkę (przeczytaj instrukcje jak) i włącz w nim DHCP.