Konfiguracja rozruchu Windows


(Szpecul9) #1

Witam,

Wczoraj zainstalowałem sobie świeżego XP, lecz instalacja nie przebiegła poprawnie, no nic powtórzyłem proces i w rezultacie uzyskałem w menu wyboru systemu przy starcie dwie opcje:

Windows XP Professional - nieudana instalacja

Windows XP Professional - dobry XP

Tudzież niemiłosiernie wkurzał mnie czas uruchamiania komputera postanowiłem podłubać nieco w pliku boot.ini usunąłem linijkę ze złą opcją do wyboru i uruchomiłem komputer ponownie w rezultacie uzyskałem :

Windows XP Professional(domyślny)

Windows XP Professional

klikając w domyślny wchodził mi na ten z nieudaną instalacją, no to zmieniłem kod boot.ini na domyślny który znalazłem i skopiowałem neta i wyłączyłem opcje wyboru systemu. I teraz mam ten problem że kiedy włączam komputer od razu wchodzi mi na tą nieudaną instalacje.

Nie wiem za bardzo jak sobie poradzić teraz. Jakieś sugestie ?


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(rgabrysiak) #3

Naprawa i konfiguracja rozruchu Windows