Konfiguracja rutera D-Link DSL-G624T

Witam. Mam ruter D-link DSL-G624T i podczas łaczenia sie ze strona 192.168.1.1 w celu konfiguracji musze podać login i hasło. I z tym drugim jest problem wprowadzam hasło i nie chce go przyjać tak jakby było inne. Ale napewno jest takie ponieważ modem Sagem przez nie sie łaczy. W czym tkwi problem? Prosze o pomoc?

Na 192.168.1.1 podajesz hasło do routera a nie do połączenia neostrady czy tam netii. :slight_smile:

ftp://ftp.dlink.pl/dsl/dsl-g624t/docume … da_fw2.pdf

A jakie jest ? Admin/Admin

admin/admin

A login to wpisuje swoj od neostrady tak?

Proszę tutaj masz link http://www.cyberbajt.pl/download/dLink/ … 070302.pdf do opisu konfiguracji krok po kroku

Zresetowałem go i nadal nie przyjmuje loginu. Moze przez IE7 nie idzie skonfigurowac go bo w tej instrukcji pisze ze przez IE6 lub Mozille

// Połączono posty.

401 Unauthorizod taki dostaje komunikat po 3 krotnym wprowadzeniu danych

wyłacz oprogramowanie do ochrony komputera i spróbuj ponownie wg wskazówek zawartych w instrukcji.

Miałem podobny problem , tylko u mnie w instrukcji jest login: admin, hasła nie ma (zostawiamy puste miejsce).

Udało sie. Ale mam problem z konfiguracja pod neostrade. Dioda status wciaż miga.

zbyszko1979 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Udało mi sie go skonfigurowac ale mam pytanie do tych ktorzy korzystają z ruterow d-link …czy dioda status i dioda lan1 powinna migac? Prosze o odpowiedz.

Tak moga migać jak najbardziej Migająca dioda oznacza transfer danych. Jest tak nie tylko w przypadku D-Link ale znamienitej większości urządzeń.

Dokładnie mam router PENTAGRAMU i u mnie też miga , więc się tym nie przejmuj , powiem Ci więcej miga nawet dioda WLAN ! :smiley:

U mnie dioda wlan świeci cały czas :smiley: Wielkie dzięki za pomoc.