Konfiguracja sagem F@st 2704 pod internet z Multimedi 1MB/s

(Zipo08) #1

Witam wszystkich.

A więc tak sprawa jest taka chciałem założyć sobie neta z orange 10MB/s umowa została spisana kupiłem na własność modem sagem F@st 2704 ale po tygodniu zadzwoniła pani z orange i powiedziała że moje łącze jest za słabe na taki internet obecnie mam multimedie 1MB/s i tu problem jest taki chce ten internet puścić przez sagem F@st 2704 ale za h... nie chce sie połączyć wpisuje login hasło i nic cały dzień trwa łączenie nie wiem czy ten modem ma jakieś zabezpieczenia przed innymi dostawcami czy nie do was prośba napiszcie krok po kroku jak to skonfigurować

zipo089 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(Longhorn2009) #3

Konfiguracja od Orange nie sprawdzi się na MM ze względu na różnorodność parametrów VCI-VPI http://forum.edimax.pl/viewtopic.php?f=4&t=3

Wejdź w ustawienia Sagema i zmień. Ewentualnie jeśli nie poradzisz sobie wrzuć screeny ustawień.

(Dorota Modrzejewska92) #4

Mam podobny problem, dlatego chciałabym się dowiedzieć jak zmienić ustawienia, żeby było możliwe podłączenie tego modemu do internetu multimedi. Zupełne nie wiem jak mogłabym się zabrać za konfigurację.