Konfiguracja sagem F@st 2704 pod internet z Multimedi 1MB/s

Witam wszystkich.

A więc tak sprawa jest taka chciałem założyć sobie neta z orange 10MB/s umowa została spisana kupiłem na własność modem sagem F@st 2704 ale po tygodniu zadzwoniła pani z orange i powiedziała że moje łącze jest za słabe na taki internet obecnie mam multimedie 1MB/s i tu problem jest taki chce ten internet puścić przez sagem F@st 2704 ale za h… nie chce sie połączyć wpisuje login hasło i nic cały dzień trwa łączenie nie wiem czy ten modem ma jakieś zabezpieczenia przed innymi dostawcami czy nie do was prośba napiszcie krok po kroku jak to skonfigurować

zipo089 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Konfiguracja od Orange nie sprawdzi się na MM ze względu na różnorodność parametrów VCI-VPI http://forum.edimax.pl/viewtopic.php?f=4&t=3

Wejdź w ustawienia Sagema i zmień. Ewentualnie jeśli nie poradzisz sobie wrzuć screeny ustawień.

Mam podobny problem, dlatego chciałabym się dowiedzieć jak zmienić ustawienia, żeby było możliwe podłączenie tego modemu do internetu multimedi. Zupełne nie wiem jak mogłabym się zabrać za konfigurację.