Konfiguracja sieci bezprzewodowej

mam maly problem . dzisiaj robilem format i zainstalowalem windowsa xp . i po kolei zainstalowalem tam sterowniki itp ale gdy przyszlo do robienia sieci…zawias. nie mam pojecia jak to sie robi(wczesniej robil mi to znajomy), problem polega na tym ze nie moge w Panel sterowania->polaczenia sieciowe i internetowe->stworzyc pozniej polaczenia sieci bezprzewodowej .chodzi o to ze tam w panelu sterowania tworzy sie to polaczenie bezprzewodowe. jest to komputer stacjonarny ktory ma polaczyc sie z routerem (oczywiscie sterowniki karty sieciowej zainstalowalem).na pasku zadan jest to ikona obok “polaczen lokalnych”(w odroznieniu od polaczen lokalnych to drugie polaczenie to taki monitor chyba z 3-4 zielonymi kreseczkami) i wlasnie mam taki problem , nie za bardzo "przejrzyscie"to wyjasnilem ale blagam pomocy.

http://lmgtfy.com/?q=konfiguracja+wifi

System sam nie wykrywa sieci bezprzewodowych? System powinien automatycznie wykryć i poinformować o dostępności sieci bezprzewodowych. Nazwa sieci bezprzewodowej (SSID) jest widoczna, czy ukryta? Korzystasz z jakiegoś oprogramowania producenta karty sieci bezprzewodowej?

Pozdrawiam!