Konfiguracja SpeedDial i nowa karta w FF

Witam. Znalazłem ciekawe rozszerzenie do FF, coś takiego jak SpeedDial w Operze. Mam pytanie, da się to ustawić jakoś tak, żeby np. na białym tle wyświetlane były tylko podglądy stron, bez żadnych napisów, ewentualnie napis po najechaniu ? Drugi “problem” to dodawanie nowej karty w FF. Czy wie ktoś jak zrobić, żeby po powiększeniu na cały ekran, dodawać nową kartę w FF poprzez dwukrotne kliknięcie(?), niestety, ale wtedy okno się pomniejsza, zamiast dodawać kartę.

Jak dokładnie nazywa się to rozszerzenie? Jeśli SpeedDial to Ci nie pomogę, w przypadku FastDial: PPM na wolnym miejscu - Preferences - Appearance - Theme - i wybierz sobie jakiś temat lub sam w pozostałych zakładkach ustaw to co Ci pasuje.

Chodzi Ci o dwuklik na pasku kart aby otworzyć nową kartę? U mnie po powiększeniu za pomocą F11 i następnie kliknięciu na pasku pojawia się nowa karta i po chwili ekran okno znów sam się powiększa na cały ekran.

Nie nie o ten dwuklik mi chodzi, chodzi mi o dwuklik podczas normalnego zmaksymalizowania okna przeglądarki.