Konfiguracja TP-LINKA TD-W8950ND

Mam trochę inny problem i proszę o poradę - jak podłączyć TP-LINKA model TD-W8950ND Wireless Lite N ADSL2+Modem Router. Mam sieć internetową WAN czyli tylko doprowadzona skrętką eternetową Czy jest możliwe podpięcie to takie typu sieci w/w TP-LINKA który ma tylko wejście telefoniczne i 4 wyjścia LAN Mam cichą nadzieję że da się go tak skonfigurować ale bezradnie nie wiem jak ? i czy to jest możliwe Proszę o pomoc :frowning:

To jest router z modemem ADSL - Ty potrzebujesz bez

Rzucili je ostatnio w Biedronce i ludzie kupują bezmyślnie

Sprawdź czy masz w opcjach

  • Advanced Setup
  • Layer2 Interface

ATM Interface

ETH Interface

Jeżeli tak, to wejdź w Lan Ports i włącz funkcję Enable virtual ports on LAN(1-4) i zapisz ustawienia.

Następnie wejdź w:

  • Advanced Setup
  • Layer2 Interface

ETH Interface

Naciśnij Add i wybierz port, do którego podłączony jest Internet (przewód od dostawcy- np. port 4 - odpowiednio LAN4) - zapisz ustawienia. (Select Connection Mode - pozostaw tak jak jest, lecz może trzeba będzie u Ciebie zmienić (zależy od dostawcy).

Potem wejdź w WAN Service - naciśnij Add - wybierz ustawiony interfejs i skonfiguruj połączenie.

Pozdrawiam,

Witam

TP-LINK TD-W8950ND pracuje z prędkością 150Mbps i został wyposażony w złącza WAN 10/100 (RJ-11) oraz 4 LAN 10/100 – jeden z portów LAN może zostać przełączony i w prosty sposób zacząć pełnić funkcję portu WAN 10/100 (RJ-45). Kolego dobry zakup, musi działać, ja kupiłem w Biedronce.

=;