Konfiguracja ustawień AMD Radeon HD 6370M

Witam, jakie są najlepsze ustawienia tej karty graficznej, żeby w miarę dobrze mi chodziło bez zaciec, czy złe ustawienia mogą mieć wpływ na zacinanie się gier, ponieważ mi się tną, jak tak proszę o pomoc w konfiguracji, używam CCC, i czy można używać jednoczesne dwóch kart grafiki (tej z procesora czyli mobile Intel® hd graphics i tej amd)? Mam wszystkie ustawienia w programie CCC ustawione domyślnie, albo na używanie ustawień aplikacji, nic nie zmieniałem.

Konfiguracja to

Intel i5-2430m,

grafika jak w temacie,

4 GB RAM

Powiedz najpierw, jakie gry chcesz na niej odpalić.

Sam posiadam tą kartę i niczego nie ustawiałem w niej, w sensie w Catalyst Control Center, a nawet nowe tytuły chodzą bez zacinek dużych, albo wcale po obniżeniu niektórych detali, a dodatkowo mam słabszy procesor, niż Twój (też i5, ale starej generacji).

Nie, nie da się korzystać z tych dwóch kart na raz.

chce żeby działały płynnie gry: GTA 4 ,Call Of Duty 4 i 5, i Mafia 2, Crysys, ( w call of duty 4 jest opcja wybory podwojonych kart grafiki wiec chyba można dwie naraz używać)

GTA IV płynnie na tej karcie nie będzie działało, jeśli nie obniżysz detali, rozdzielczości i tych suwaczków od grafiki (pole widzenia, rysowanie tła i coś tam jeszcze), COD 4 będzie śmigał dobrze, nie wiem, jak 5. Crysis podejrzewam, że na średnich będzie działał, ale nie oczekuj grafiki HD, bo nie wyciągniesz z tej karty tego, Mafia 2 jest dość wymagająca, ale podejrzewam że na low/medium jakoś działać będzie.

Tak, można, ale jak masz SLI / Crossfire, a nie takie karty, bo najpierw musi obie system wykorzystać. Poza tym, ta Intelowska jest za słaba, żeby cokolwiek wskórać w podniesieniu wydajności na poziomie, który byś mógł odczuć.

czyli jeśli w COD 4 mam to włączone to nic mi to nie daje? ,czy jest jednak jakaś poprawa? poza tym czemu własnie w COD4 jak uruchamiam ta grę, to pokazuje się zapytanie czy zmienić na domyślna rozdzielczość? jeśli klikam tak to mam po bokach 2 szerokie czarne pasy, i muszę przestawiać w ustawieniach gry rozdzielczość, a jak nie to wychodzi mi z gry. :roll: