Konfiguracja ustawień spersonalizowanych?!


(Marina Petrenko) #1

Mam problem......

Czyli mam komputer. :oops:

Stary taki dziadek ale działał. Używany, Windows 98, niektórych plikow nie ma, chyba oddawna. Oprogramowanie chyba jest legalne.

Przedwczoraj ściągnęłam Windows Media Player dla Win 98 ze strony Microsoft. Wszystko ładnie się zainstalowało, zaproponowano właczyć- wyłączyć kompa, co i zrobiłam. Wszystko było jak podczas ściagania innych programów, pamięci jeszcze jest sporo.

Zrestartowalam, i pojawiło się okienko: Ustawienia spersonalizowane, i tekst: Konfiguracja ustawień spersonalizowanych dla

i tyle. Konfiguracja trwa już trzeci dzien. :frowning: Pulpit ładny niebieski, z jedynym obrazkiem, który tam był wcześniej. Zadnych ikon. Tym okienkiem

można poruszać, komp wylącza się przez CtrlAltDel, kiedy się wlacza, wszystko pojawia się od nowa. Na zadne inne komandy nie reaguje, ani na tryb awaryjny. Aha, można zapalić lampkę przy Caps Lock.

Czy ktoś wie, co ja z nim zrobilam? :oops: I czy mogę to jakoś naprawić? :frowning:


(boczi) #2

Wygląda to na swego rodzaju zabezpieczenie.

Tu jest podobna porada, lecz dla Win2000, ale sprawdź

http://support.microsoft.com/default.as ... l%3B320470

Poczytaj także tematy:

http://www.kis.p.lodz.pl/~prembow/nt/zad5.htm

http://www.it-faq.pl/news_archives/pl.c ... 00103.html


(Marina Petrenko) #3

Dzięki, znalazłam tam na support coś też dla W 98, sprobuję poszukać .

Złączono Posta : 12.04.2006 (Sro) 17:38

Wiec, udało się wejsć w trybie awaryjnym, wyrzucilam Media Player (niewiadomo z jakego powodu znalazłam nawet 2 wersje! :o ), przy okazji wyrzucilam Acrobata i zeskanowalam dysk C, blędów nie ma. Jestem jedynym użytkownkiem. Po wlączeniu- znow ta sama info: "Konfiguracja ustawień spersonalizowanych". Komp znów śpi... Co jeszcze mogę zrobić? Nie bardzo sobie wyobrażąm, jaki jeszcze temat mogę szukać w support. Może ktoś ma jakieś pomysly? :frowning: