Konfiguracja ustawien w eMule'u

Prosze o pomoc w konfiguracji ustawien w eMule’u tak, aby szybciej sciagal pliki.Mimo tego, iz mam otwarty port TCP i w zwiazku z tym HighID, a takze udostepniam 120Gb (sporo plikow-ok.60-ma release), to sciaga mi jeden plik max. z predkoscia 3.3 Kb/s!Zazwyczaj jednak predkosc sciagania waha sie miedzy 0.2 a 1.1 Kb/s!Krotko mowiac, doprowadza mnie do szalu!Jesli chodzi o me lacze, to 1Mb, radiowka.eMule’a mam od ponad 3 miesiecy…Z gory dzieki za wszystkie rady!Serdecznie pozdrawiam!

Proponował bym przesiadkę na sivka MOd’a, mam go już ponad rok i jestem bardzo zadowolony, jedyne co trzeba w nim konfigurować to szybkość łącza, a potem samo hula:P Jeżeli muł jest odpalony przynajmniej godzinkę to prawie zawsze zciąga już z maxymalną prędkością mojego łącza.

Czyli co mam zrobic dokladnie?Prosze o jakies dokladniejsze instrukcje…

ja tez mam radiówkę i mam takie same prędkości jak ty ale tylko w dzień i w igodzinach szczytu, może to dlatego że korzystasz z sieci lokalnej operatora radiowki i koolejka ci się wydłuża… ja siedzę po nocach i prędkośći są maks na łącze 8)

Problem w tym, ze mi komp chodzi 24h/7dni i predkosci sa takie same-dobrze wiem, bo chodze spac ok.3ej…Wiec sam juz nie wiem…

Poczytaj i skonfiguruj :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 41&start=0

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=79611

eMule pracuje w sieći ed2k, a jest to sieć kolejkowa, w której zbiera się kredyty umozliwiające lepszą wydajnośc w downloadzie.

Napisz jescze ile udostępniasz danych ?? (To tez wpływa na prędkość)

Mam od niedawna mułka więc moje rady będą skromne, po pierwsze release możesz dać tylko kilu plikom, skonfigurować mułka możesz w ustawienia-parametry łącza-wizard (zaznacz własne nie pomyl kB z kb) to co udostępnisz nie ma nic wspólnego z prędkością ściągania to bardziej zależy od tego co ściągasz.

Naprawdę :roll:

Z moich skromnych obserwacji wynika że raczej ma znaczenie czy plik jest “popularny” niż jego wielkość. Ja mam ustawione wysyłanie na na 16kB/s limit na 13kB/s udostępnionych plików 86 a wielkość 9,3 GB i średnia prędkość wysyłania dla sesji (kumulacyjna) 12,34 kB/s (tak jest od początku) i z tych 86-u pobieranych jest 8 i raczej ciągle tych samych a kilkanaście plików nie było nigdy wysłanych - tak jak powiedziałem są to moje obserwacje i nie wiem czy się sprawdzą u kogoś innego.