Konfiguracja z Allegro potwór Czy to kolejne oszustwo

Przeglądając tak zwane gotowce alegrowe(Wiem że ich sie nie kupuje) znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/promocja-i7-6x4-2ghz- … 68210.html

I teraz mam 2 pytania kto kłamie Sprzedawca twierdzi że na tej płycie głównej chodzi I7 Strona producenta twierdzi że ten model płyty obsługuje AMD.

i 2 pytanko czy w intelach tak jak w AMD występują ukryte rdzenie?

i 3 Pytanko poza konkursem czy I7 ma wersje 6 rdzeniową?

Może to i głupie pytania ale nie wszyscy muszą zadać mądre prawda

MariuszListecki ,

  1. Może pomyłka, lub celowe wprowadzenie w błąd klienta (nawet wpisał nazwę procesora “Intel Pentium i7”, chociaż to Intel Core i7 :wink: )

  2. Nie

  3. Tak, np. i7-990X (ten na aukcji także posiada 6 rdzeni i 12 wątków)

Gotowce z Allegro najczęściej są złożone bezmyślnie, w tym zestawie:

  • dobry, lecz drogi procesor na starszej konstrukcji i częściej przegrywa z nowymi prockami na platformę Sandy Bridge;

  • płyta główna pod AMD, bardzo dziwne;

  • słaba grafika jak za tą cenę;

  • 8GB RAMu ale nie ma firmy i rzadko komu jest tyle potrzebne;

  • nie podał nazwy dysku;

  • nie wiadomo co to za zasilacz, może jest to no-name…

Zamiast brać gotowy zestaw z Allegro lepiej jest go złożyć samemu w sklepie i nie być niepewnym, zależy też jakie masz wymagania co do komputera i co planujesz na nim robić.

Spokojnie ja go kupić nie chce po prostu szukałem na allegro tak dla zabawy zestawów z 6 rdzeniami to już szpan Do normalnej pracy starczy 2 rdzeniowy nawet gry pociągnie no ale spod znaku intela 6 rdzeniowy jest ten i taki za 18 tysięcy

uwaga ten za 18 jest w promocji(dostawa gratis) :stuck_out_tongue:

Natomiast Amd Pherona X6 jest od choroby. zainteresował mnie ten bo cena gdyby nie te nie ścisłości w opisie byłaby nawet do przyjęcia

Żeby pewien admin nie mówił że nie podaje źródeł swoich informacji

http://allegro.pl/new-dominator-ii-skle … 71995.html to jest 18 tysi kto ma dostęp do takiej kasy

6 rdzeni to nie jest szpan. Nie każdy gra, niektórzy tworzą grafikę a wierz mi, że przy skomplikowanych projektach nawet 12 rdzeni to za mało. Druga sprawa, nikt kto się trochę zna na komputerach nie kupi gówna z allegro.

Nie chciałem kolegi urazić

gotowce z Allegro mają często:

SUPER KOMPUTER DO GIER

I7 920

Radeon 5830

wydajny procek w połączeniu z kartą ze średniego segmentu

często mają 8 GB pamięci, no ale po co do kompa do gier?

pozdrawiam,

Łukasz

I nie oszustwo tylko szukanie jeleni na /cenzura/ zalegające im w magazynach

??

To mnie do dzisiaj śmieszy.

??

Ciekawe po co komu 22 nagrywarki DVD-RW :expressionless:

Płyta główna pod AMD do nie istniejącego CPU intela.

Omijając fakt że nie kupuje się gotowców ten “ktoś” nie wie nawet o czym piszę więc ja bym go omijał z daleka.

Drogi kolego zorak nie chciałem obrazić cie jako grafika. Mówisz że nie każdy gra nawet grafik odpali pasjansa dla odpoczynku. Pisząc szpan miałem na myśli komputer taki multimedialny właściwie do wszystkiego jeżeli chodzi o komputery już typowo składne dla konkretnych zastosowań takich jak grafika to rzeczywiście to nie jest szpan ale czy do internetu filmów HD pracy na Oficce ewentualnie photoshopie i ogólnych prac domowych Potrzeba 6 rdzeni. 2 rdzenie to potrzeba czasu jeżeli ktoś z XP Przesiada się na 7 do visty też 2 rdzenie może nie konieczne ale zalecane. Więc to tyle co do wątku głównego no facet naprawdę szuka jelenia jednak spotykam czasami w tym dziale jakieś zestawy allegro do oceny więc żeby ktoś się nie dał nabić pokazałem oszusta tyle

Kolego MariuszListecki ja się nie obraziłem, bo nie mam o co :smiley: