Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej na stałe (POMOC)


(Pingol8) #1

Mam problem.. mianowicie po formacie kompa i po zainstalowaniu wszystkich sterowników muszę za każdym razem jak podłączam się do bezprzewodowej sieci po restarcie kompa muszę wykonywać czynność. Jest jakaś możliwość żeby to zrobić żeby robiło automatycznie lub raz zrobić i żeby było na zawsze (jakąś komendą lub wpisem do rejestru) przed formatem nie musiałem tego robić.. Proszę o pomoc i z góry dziękuję

P.S.Sorry za składnie :frowning:


(Trytonit) #2

Rozumiem że usługa "Konfiguracji zerowej itd itd" się nie uruchamia mimo że ma automatyczny tryb uruchamiania. Dlatego za każdym razem musisz uruchamiać ją z ręki.

Wejdź w dziennik zdarzeń (narzędzia administracyjne -> podgląd zdarzeń) i wyczyść wszystkie zdarzenia. Następnie wykonaj restart i znowu wejdź do Podglądu Zdarzeń, tam sprawdź w logach dlaczego usługa się nie uruchomiła. Powinna być jakaś informacja.

Możesz też spróbować: "Narzędzia administracyjne" -> Usługi -> "Konfiguracja zerowej ble ble ble" -> Właściwości -> Odzyskiwanie.

Tam jako 3 akcje ustaw "Uruchom ponownie usługę" - dzięki temu system automatycznie spróbuje ponownie uruchomić usługę w razie jak się wypier....li