Konfiguracja Zestawu (komp + monitor)

Siemka potrzebuje jakaś konfiguracje zestawu dla wujka poprosił mnie o pomoc abym zapytał o rade kogoś kto sie zna a Wy Userzy znacie się najlepiej.wujek lubi sobie potworzyć dokumenty tekstowe,oglądać filmy,posłuchać muzy,pograć w coś i najważniejsze dla niego robić projekty w Nero na dvd albumy foto z muza itp :stuck_out_tongue: na ten szczytny cel ma 2000 zł

np. Geo-PC Venus Start i za resztę monitor LCD.

Twój wujek musi podzielić tą skromną kasę na komputer 1400 zł i monitor 600 zł i w tej cenie coś znaleźć.

Na Allegro jest cała masa zestawów w tej cenie.

a coś bez zintegrowanej karty graficznej słyszałem ze są problemy jak jest zintegrowana grafika.nie allegro odpada ale juz wymyśliłem jak zaoszczędzić trzy stówki :smiley: kupić monitor Crt np.LG Flatrona z płaskim kineskopemi

Popatrz są zestawy bez zintegrowanej karty graficznej np. TEN i zostaje stówka na klawiaturę i mysz :smiley:

nie nie allegro nie wchodzi w gre

http://www.balta.pl/komputery/n_komputer.php?k=78

Ciężko będzie coś znaleźć nowego w cenie do 2 tyś. z monitorem, ale nie ma rzeczy niemożliwych.

Chcesz kupić w sklepie internetowym ? , może przejdź się do jakiegoś sklepu komputerowego tam na pewno coś złożą w tej cenie.

Nie kupuj gotowych zestawów.

Ja proponuję taką konfigurację:

Płyta Abit KN9,

Procek AMD Athlon 64 3200+(AM2),

RAM A-Data 1024MB 667MHz,

Dysk Seagate SATA II 80GB lub 160GB,

Grafika GeForce 7600GS Galaxy Zalman 256MB 1.4 lub Palit na DDR3(jak zabraknie kasy to można ewentualnie 7300GT też na DDR3),

Nagrywarka Pioneer 111D,

Zasilacz Amacrox Warrior 450W,

jakaś obudowa.

Kasy starczy tylko na monitor CRT np. 17" LG Flatron ez T710PH TCO ´03.

to juz sie uporałem u nas w sklepie stoi taki Crt LG z płaskim kineskopem przypomniało mi sie nikt go nie chce kupic hyhy ale my go kupimy kosztuje 279 zł

dokładnie :stuck_out_tongue:

może być

nie bo u nas piszczy w sklepach i za drogo jedyny powód dla którego sklepy w mieście odpadają

bionicman -ten monitor co podałeś to taki sam właśnie w sklepie stio tylko ze jest tańszy to i też chyba jest na bank modelem starszym

Złączono Posta : 26.03.2007 (Pon) 23:27

z tym to akurat wiem nie ucz ojca dzieci robić hyhy

Potwierdzam bo sam ma składaka.

Kilku moich znajomych kupiło komputery NTT , totalna porażka.

Dla nich te komputery chodzą dobrze, ale jak ja usiądę przy nich to wytrzymuję jakieś 2-3 minuty.

Coś w nich jest technicznie niedopasowane.

Ja też mam składaka brat mi poskładał w sumie hyhy

A czy czasem nie lepiej AMD 3000+? lepiej się podkręca.

nikt nic nie będzie kręcił :stuck_out_tongue: