Konflikt adresów ip w sieci?

Witam, temat jest tylko moją interpretacją tego co się dzieję, wiec problemem może byc całkiem co innego. Ale że nie mam innego pomysłu to tak go nazwałem. Przejdźmy więc do rzeczy - mam problem z graniem przez pewien program tworzący wirtualną siec - G arena, pewnie mało kto słyszał ale to nie ważne. Chodzi o to, że mam domową siec komputerową, i chce razem z bratem grac przez ten program z innymi graczami, jednak nie możemy wejśc do gry założonej przez jedną osobę, ponieważ zawsze kiedy jeden wchodzi po drugim to tego pierwszego wywala. Kiedy napisalem na forum tego programu, napisali mi że pewnie mam na obydwu komputerach to samo ip, a program automatycznie wywala 2 wchodzącą osobę z tym samym ip. I moje pytanie, czy ktoś wie jak zmienic to ip? Czy może problem tkwi w czymś innym? Jeśli chodzi o parametry to tak - internet dialog 2mb/s ruter firmy belkin, kabel z modemu wchodzi do rutera, z rutera idzie do kompa brata, drugi kabel z rutera z kolei idzie do switcha, od switcha do mnie, i do jeszcze innego komputera. Na wszystkich komputerach jest win xp. Wkleje też zrzuty ekranu z konfiguracji rutera. Prosze o pomoc, i z góry dziękuje!

beztytuu1qv.jpg

beztytuuarb.jpg

IP Zewnętrzne macie te same dlatego was wywala. IP wewnętrzne macie inne ale to widoczne jest tylko pomiędzy routerem a waszymi komputerami. Niestety nie ma możliwości mieć różnych IP zewnętrznych dla komputerów w sieci lokalnej.

To dlaczego inni normalnie moga grac po lanie tylko akurat ja nie? Czyli nie ma mozliwosci zeby to naprawic jakos?

Jest możliwość. weź do drugiego kompa wykup osoby internet u providera żebyś miał inne IP