Konica Minolta Dimage Z10 jako kamera

(Djmac) #1

Wie ktos jak podlaczyc ten aparat do komputera zeby na monitorze byl obraz i mozna bylo go zapisac (jakim programem od razu) bo moge podlaczyc aparat pod TV i obraz mam na calym TV :smiley: Bo zalezy mi na tym zeby nagrywac obraz z dzwiekiem r贸wno ( a w aparacie nie ma wbudowanego mikr.) czy jest mozliwe jakos to zrobic ?? pomozcie... pilne wrecz... :stuck_out_tongue:

(Pablo M88) #2

Je偶eli piszesz, 偶e mo偶esz pod艂aczy膰 go do TV i masz obraz na ca艂ym ekranie, to b臋dzisz potrzebowa艂 najprawdopodobniej karty TV, oraz jakiego艣 programu do przechwytywania obrazu (takie programy s膮 do艂膮czne do kart TV). D偶wi臋k otrzymasz z zewn臋trznego mikrofonu, kt贸ry pod艂aczysz do kompa. Je偶eli w karcie TV nie b臋dziesz mia艂 gniazda, odpowiadaj膮cego wtyczce na koncu kabla od aparatu b臋dzisz musia艂 jeszcze zakupi膰 odpowiedni膮 przej艣ci贸wk臋.

(Djmac) #3

A chodzi mi o podlaczenie bez wiekszysz koszttow (znaczy bez kupowania karty tv) bo chodzi o pod艂膮czenie (na wczoraj ze tak powiem, dzis to juz koniecznosc) :smiley:

(Pablo M88) #4

Niestety, ale innej mo偶liwo艣ci nagryania na 偶ywo nie znam. Je偶eli aparat sam nie nagrywa film贸w to ju偶 chyba nic sie nie da zrobi膰.

(Bartekn77) #5

podobno ma mo偶liwo艣膰 samodzielnego zgrywania film贸w

(Djmac) #6

Aparat moze nagrywac filmy *tylko ze karta jest 256Mb, czyli okolo 8minut.... a chodzi o znacznie wiecej....a w laczenie na kompie nie chce sie bawic bo to musi byc jedna calosc :mrgreen: