Konica Minolta Dimage Z10 jako kamera

(Djmac) #1

Wie ktos jak podlaczyc ten aparat do komputera zeby na monitorze byl obraz i mozna bylo go zapisac (jakim programem od razu) bo moge podlaczyc aparat pod TV i obraz mam na calym TV :smiley: Bo zalezy mi na tym zeby nagrywac obraz z dzwiekiem równo ( a w aparacie nie ma wbudowanego mikr.) czy jest mozliwe jakos to zrobic ?? pomozcie… pilne wrecz… :stuck_out_tongue:

(Pablo M88) #2

Jeżeli piszesz, że możesz podłaczyć go do TV i masz obraz na całym ekranie, to będzisz potrzebował najprawdopodobniej karty TV, oraz jakiegoś programu do przechwytywania obrazu (takie programy są dołączne do kart TV). Dżwięk otrzymasz z zewnętrznego mikrofonu, który podłaczysz do kompa. Jeżeli w karcie TV nie będziesz miał gniazda, odpowiadającego wtyczce na koncu kabla od aparatu będzisz musiał jeszcze zakupić odpowiednią przejściówkę.

(Djmac) #3

A chodzi mi o podlaczenie bez wiekszysz koszttow (znaczy bez kupowania karty tv) bo chodzi o podłączenie (na wczoraj ze tak powiem, dzis to juz koniecznosc) :smiley:

(Pablo M88) #4

Niestety, ale innej możliwości nagryania na żywo nie znam. Jeżeli aparat sam nie nagrywa filmów to już chyba nic sie nie da zrobić.

(Bartekn77) #5

podobno ma możliwość samodzielnego zgrywania filmów

(Djmac) #6

Aparat moze nagrywac filmy *tylko ze karta jest 256Mb, czyli okolo 8minut… a chodzi o znacznie wiecej…a w laczenie na kompie nie chce sie bawic bo to musi byc jedna calosc :mrgreen: