Koniec Heyah Mix na doładowania i zmiana operatora

Witajcie

Opisze wszystko po kolei aby było prościej zrozumieć o co mi chodzi :wink:

  1. W grudniu br. zasiliłem swoje konto w Heyah Mix na doładowania po raz ostatni kwotą 50zł. Tym samym zakończyła mi się umowa z tym operatorem.

  2. Aktualnie mój numer funkcjonuje na standardowych zasadach panujących w Heyah.

  3. Chciałbym zmienić swojego dotychczasowego operatora na coś nowego i optymalnie dopasowanego do moich potrzeb (na zachowaniu numeru mi nie zależy).

  4. Interesuje mnie oferta tylko na kartę ale z takimi opcjami jak: nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz nie mniej niż 3GB internetu na stałe co miesiąc (nie koniecznie lte) oraz ważne jest to aby usługi wymienione powyżej samoczynnie przedłużały się co miesiąc i aby nie było niespodzianki, że po kilku miesiącach dana usługa będzie dezaktywowana bo operator zakończył jej działanie.

  5. Którego operatora mogli byście mi polecić? Budżet maksymalny przewidziany co miesiąc to nie więcej a niżeli 30zł.

Popatrz na oferty virgin mobile i red Bull mobile, to obecnie jedne z bardziej opłacanych ofert na kartę.

Po przeanalizowaniu dostępnych ofert na rynku doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem aktualnie będzie Virgin Mobile.