Koniec licencji Kasperskiego 6.0 IS

Skończyła mi sę licencja na Kaspra IS 6.0 i teraz:

Przejść na mks vir 2007

Przejść na Nod 32

Dale przedłużyć Kaspra:)

Proszę tylko wytłumaczyć swoje odpowiedzi a nie bo ja go używam :evil:

PS. Będzie mi zamulał MKS vir po Nod to wiem że nie ale Mks Vir.

Mój sprzęt w podpisie.

więc tak nod nie zamula kompa ale wykrywa wiry w dobrych plikach albo w cale nie wykrywa mks nie testowałem ale kaspersky jest bardzo dobry nic ci nie wpuści chyba zresztą wiesz jak miałeś go

podpisuje się :smiley:

na moim leciwym sempronie 2ghz kaspersky chodził bez najmniejszego problemu i nie zamulał kompa

JA na Mks_Vir siedze od wersji 2005 :slight_smile:

Przy przedłużaniu umowy co rok płacisz coraz mniej, a kompa w ogóle nie muli(celek 800mhz, Gf4, 256ram)

Oty --> kosmos

Ja proponuje zostac przy kasprze 6 mam ten program z wykupioną licencją i nic jeszcze mi się nie dostało do kompa a używam go już 6 miechów :wink:

może wybrać f-secure z vortalu?

No tak, a autorzy niezależnych testów AV (np. Virus Biuletyn) to głąby którzy nie wiedzą co piszą i zmieszczają zawsze NODa w czołówce swoich testów jeśli chodzi o wykrywalność

:silly:

Od ładnych kilku lat zabezpieczam komputery w firmie (ponad 40 stanowisk z różnymi userami) jak i swój sprzęt w domu właśnie NODem i jakoś nigdy nie miałem problemów z wirusami.

Nie polecam.

Też dobre rozwiąznie.

nie polecam muli i nieudany produkt :frowning:

Spróbuj triale tych programów co cię interesują i będzieszsam wiedzial Ja używam kaspra i jestem w miarę zadowolony. Z tych co mialem [atroche mialem]ten jest chyba najlepszy.

Wszystkie bzdetne posty bez argumentacji -> KOSZ

Niby nie obciąża systemu i ma dobrą wykrywalność, ale jak już coś wykryje to wirusa musisz się pozbywać samodzielnie, bo nie ma żadnych przycisków typu “wylecz”, “kwarantanna”, “usuń” itp.

Pod tym się podpisuje. Po skasowaniu Nortona i zainstalowaniu KIS wykrył mi chyba z 15 trojanów i adware, czy coś takiego :slight_smile: